Samochód z przyczepą kempingową rozbił się na drzewie. Nie żyje kierowca [wideo]

fot. KP PSP w Braniewie
Tragiczny wypadek w pobliżu Pieniężna. Osobowy mercedes holujący przyczepę kempingową wypadł z drogi i uderzył w drzewo. 35-letni kierowca zginął na miejscu. Pasażerkę z poważnymi obrażeniami zabrał śmigłowiec LPR.

Do wypadku doszło w piątek 11 września na drodze wojewódzkiej 510 Pieniężno-Lelkowo. Około 17.00 osobowy mercedes holujący przyczepę kempingową, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i z impetem uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowały dwie osoby. Po wydobyciu rannych, służby ratownicze przystąpiły do udzielania pierwszej pomocy medycznej. 

- Po kilkudziesięciu minutach walki o życie, nie udało się uratować 35-letniego kierowcy mercedesa. Kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego LPR do szpitala - poinformował bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy PSP w Braniewie. 

 Kierowca oraz ranna pasażerka to mieszkańcy powiatu braniewskiego.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali braniewscy policjanci, którzy wyjaśnią przyczyny i  okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Przez kilka godzin droga wojewódzka była nieprzejezdna. Oprócz policjantów na miejscu wypadku pracowała załoga zespołu ratownictwa medycznego z Pieniężna strażacy PSP z Braniewa oraz strażacy ochotnicy z Lelkowa i Pieniężna. To drugie zdarzenie drogowe odnotowane w piątek na terenie powiatu braniewskiego.

Seat uderzył w drzewo – Lutkowo gm. Lelkowo

W piątek około  9:30 dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Braniewie odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem auta osobowego.

Do zdarzenia drogowego z udziałem Seata Toledo doszło w miejscowości Lutkowo w gm. Lelkowo. Kobieta kierująca autem, prawdopodobnie próbując ominąć zwierzę zjechała na pobocze, a następnie uderzyła w przydrożne drzewo. Auto po zderzeniu dachowało. Pojazdem podróżowała jedna osoba. Poszkodowana kobieta po udzieleniu pomocy medycznej na miejscu wypadku została przewieziona przez załogę zespołu ratownictwa medycznego do szpitala.

Redakcja TVBraniewo24
Samochód z przyczepą kempingową rozbił się na drzewie
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (9)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

petek
10.07.2023, 10:30
petek
Szok, ale z tego, co czytam na http://www.bmw-challenge.pl/, to nawet takie przypadki pojazdów da się wyprowadzić na prostą, ale na ile to realne tutaj? Ciężko powiedzieć.
sempre
02.12.2022, 9:21
sempre
Trzymajcie namiary - https://www.historiaszkod.pl/ Sprawdzenie samochodu po VIN - czy to mi wykaże, że auto jest po takich akcjach? Dowiem się o poważnych szkodach?