Zaproszenie na koncert i świąteczne życzenia

„Warmińskie Gody, czyli obrzędy, zwyczaje i zabawy związane z obchodami Bożego Narodzenia w sołectwach gminy Braniewo” - pod takim hasłem w miniony piątek, w Szkole Podstawowej w Lipowinie, odbył się koncert Bożonarodzeniowy. Wydarzenie zostało dofinansowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Ze sceny zabrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne. Wokalne prezentacje dopełniła inscenizacja grupy teatralnej „A kto?!”. W trakcie koncertu wykonawców odwiedzili przedstawiciele gminnego samorządu. Nie zabrakło gratulacji, prezentów oraz życzeń.

Niestety, względu na obowiązujące obostrzenia związane z panującą pandemią, wydarzenie odbyło się bez udziału publiczności. Na szczęście koncert został nagrany i będzie go można obejrzeć w sieci. Premiera w wigilijne popołudnie na naszej stronie. Zapraszamy serdecznie. Wydarzenie dofinansowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

W materiale znajdziecie również życzenia, które za naszym pośrednictwem złożą Państwu Wójt Gminy Braniewo oraz Przewodniczący Rady Gminy Braniewo.

 

Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.