Polo w rowie. Uwaga! Trudne warunki drogowe

  • 7 stycznia 2021, 13:17
  • Informacja prasowa PSP
  • Na sygnale
fot. PSP w Braniewie
4 stycznia 2021 roku, kila minut po godz. 11:00 braniewscy strażacy odebrali zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego.

Na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 507, w pobliżu miejscowości Zakrzewiec gm. Braniewo kierujący volkswagenem polo stracił panowanie nad pojazdem. Samochód dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Volkswagenem podróżowało dwóch mężczyzn, którzy samodzielnie opuścili rozbite auto przed przybyciem służb ratowniczych. Na szczęście obaj nie wymagali udzielenia pomocy medycznej.

- Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone, sprawdzono rozbity pojazd oraz odłączono akumulator. Na miejsce kolizji skierowano dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz funkcjonariuszy ruchu drogowego braniewskiej policji. Na czas prowadzenia działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo - informuje bryg Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy PSP w Braniewie. 

Strażacy zwracają się z apelem o ostrożność i zachowanie zasad bezpieczeństwa na drogach, podczas zmiennych warunków pogodowych. 

Informacja prasowa PSP

Zdjęcia (9)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomek
10.01.2021, 15:15
Tomek
Moze straz pozarna zwroci sie do sluzb odpowiedzialnych za odsniezanie drog..do grudnia roboty nie mieli za duzo..of stycznia zaskoczeni..oj oj..i mandaty dla kierowcy bo za szybko..moze i za szybko ale drozki czesto biale.