W piątek XIX sesja Rady Gminy Płoskinia

12 lutego odbędzie się kolejna XIX sesja Rady Gminy Płoskinia. Rozpoczęcie obrad zaplanowano na 9.00.

 

Proponowany porządek obrad XIX zwyczajnej Sesji Rady Gminy Płoskinia

 1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XVIII/155/2020 z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2021-2031.
 4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2021 rok.
 5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchylenia uchwały Rady Gminy Płoskinia Nr XIV/123/2020 z dnia 14 sierpnia 2020 r. w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek.
 6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyboru metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, ustalenia wysokości tej opłaty i zwolnienia w części opłaty.
 7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokali mieszkalnych położonych na terenie gminy Płoskinia.
 8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości położonych na terenie gminy Płoskinia.
 9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Braniewskiemu z przeznaczeniem na organizację powiatowych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej.
 10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie nadania Statutu Bibliotece Publicznej Gminy Płoskinia.
 11. Przyjęcie sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego.
 12. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 13. Interpelacje radnych.
 14. Wolne wnioski.
 15. Zakończenie obrad.

 

Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.