Głębock: Spłonął budynek gospodarczy. Strażacy uratowali dom

Głębock: Spłonął budynek gospodarczy. Strażacy uratowali dom fot. PSP w Braniewie
12 maja 2021 roku, kilkanaście minut po godz. 19:00 stanowisko kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odebrało zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kolonia Głębock gm. Lelkowo.

W chwili dojazdu pierwszych pojazdów straży pożarnej ogniem objęty był cały budynek gospodarczy. Płomienie stanowiły zagrożenie dla pobliskiego obiektu mieszkalnego, w którym z uwagi na duże promieniowanie cieplne doszło do zapalenia fragmentu dachu.

Na miejsce pożaru skierowano cztery pojazdy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków – ochotników z Lelkowa, Wyszkowa, Pieniężna oraz Żelaznej Góry.

- Działania gaśnicze na miejscu pożaru trwały ponad dwie godziny. Strażacy oprócz gaszenia pożaru przystąpili również do prac rozbiórkowych zniszczonego przez płomienie budynku gospodarczego, dogaszając ukryte zarzewia ognia - informuje Komendant PSP w Braniewie bryg. Ireneusz Ścibiorek. 

Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (12)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Monika
2 dni temu, 12:31
Monika
Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika