Zostań policjantem w Komendzie Powiatowej Policji w Braniewie

  • 14 maja 2021, 10:42
  • Informacja prasowa
  • Wydarzenia
fot. KPP w Braniewie
Szukasz pracy, która zapewni Ci stałość zatrudnienia i możliwość rozwoju osobistego i zawodowego ? Komendant Powiatowy Policji w Braniewie ma dla Ciebie propozycję - nie zwlekaj i już dzisiaj rozpocznij życiową przygodę - ZOSTAŃ POLICJANTEM!

Służba w Policji bez wątpienia jest wymagająca. Funkcjonariusze służą przecież społeczeństwu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Trud codziennej służby jest jednak rekompensowany poprzez satysfakcję i świadomość, że zrobiło się coś dobrego dla drugiego człowieka. Praca w Policji to również możliwość samodoskonalenia, łączenia pracy ze swoimi prywatnymi zainteresowaniami, a także stabilność zatrudnienia.


Policyjni wodniacy, przewodnicy psów, motocykliści z wydziałów ruchu drogowego, antyterroryści, specjaliści z zakresu kryminalistyki, dociekliwi kryminalni i gotowi na wszystko policjanci z prewencji - dla wielu z nich obowiązki służbowe i zadania, jakie są przed nimi stawiane, są także okazją do rozwijania swoich zainteresowań, łączenia hobby z pracą, a także zdobywania zupełnie nowych doświadczeń.


Nie zwlekaj i już dziś rozpocznij swoją życiową przygodę. Więcej na temat rekrutacji można przeczytać na stronie: http://warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/wolnytekst/30101,Jak-zostac-policjantempracownikiem-policji.html

 

wideo: KWP Olsztyn

Informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sempre
23.08.2022, 10:31
sempre
Hmm... a opiekunki szukają pracy w Niemczech. Wiecie dlaczego? Bo zobaczcie - https://arkadiacare.pl/rekrutacja/ Mogą znacznie więcej zarobić i to jest dobry kierunek. Gdyby tak się dało u nas... a no właśnie, ale się nie da.
Marian
26.06.2021, 23:57
Marian
Jeśli byłeś gnębiony w dzieciństwie i lubisz bić płeć piękna wstąp do policji;)))))
Aniela
30.07.2021, 22:37
Aniela
Pewnie Ciebie całe życie napierda*** ktoś i żalisz się teraz ;) Nasi Policjanci są spoko jakoś nie widziała żeby bili kobiety...
Autochton
05.06.2021, 11:06
Autochton
Jesli masz ochote siedziec w pokrzywach w Czosnowie lub cieniu drzew za Bemowizna..wstap do KPp w braniewie..:-D
Myslacy
22.05.2021, 6:28
Myslacy
Policjant to nie zawod to charakter