Pieszy potrącony przez pojazd ciężarowy

  • 17 czerwca 2021, 12:26
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
fot. Fot. PSP w Braniewie
Policjanci z Braniewa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze W506 w miejscowości Chruściel. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, ze 17-letni pieszy, idąc nieprawidłowa strona jezdni, został potrącony przez pojazd ciężarowy. Poszkodowany z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Czynności w tej sprawie trwają.

W środę (17.06) około godziny 18:30 oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony o wypadku w miejscowości Chruściel. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, strażaków oraz karetkę pogotowia. - Z ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, Że chwilę wcześniej 17-latek, który szedł nieprawidłową stroną drogi, został potrącony przez pojazd ciężarowy - informuje podkom. Jolanta Sorkowicz oficer prasowy KPP w Braniewie.

Nastolatek, na skutek doznanych obrażeń,  musiał zostać przetransportowany helikopterem do szpitala. Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy. Na czas wykonywania czynności na miejscu wypadku policjanci wstrzymali ruch. Teraz wyjaśnieniem wszelkich okoliczności tego zdarzenia zajmą się kryminalni.

Informacja prasowa

Zdjęcia (4)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.