Kabaret FiFa-RaFa w Braniewskim Centrum Kultury

30 czerwca o godz. 19.00 w Braniewskim Centrum Kultury wystąpi kabaret FiFa-RaFa. Bilety w cenie 45 zł do nabycia w sekretariacie BCK.

- Bezczelnie młodzi, do tego ładni, a przede wszystkim skromni. Rozpychamy się łokciami w historii polskiego kabaretu. Ola i Mateusz Kwiatkowscy - w duecie na estradzie i w życiu, dlatego nasze występy to mieszanka wybuchowa doświadczenia scenicznego i autentycznego uczucia. Kopalnią pomysłów jest dla nas codzienność, zatem w prezentowanym repertuarze pojawiają się nie tylko żarty słowne, ale również obyczajowe i sytuacyjne.  Ale czym byłby kabaret bez nutki absurdu? Wplatając ten rodzaj komedii w nasze skecze pokazujemy rzeczywistość w krzywym zwierciadle - mówi o sobie grupa kabaretowa FiFa-RaFa.

 

- Pochodzimy z dzikiego wschodu z miejscowości o trudnych nazwach (Krężnica Okrągła i Majdan Skrzyniecki), więc dla uproszczenia mówimy, że jesteśmy z Lublina. Zwiedziliśmy wszystkie konkursy i festiwale kabaretowe z MULATKĄ, LWHiS, PAKĄ i RYJKIEM na czele. Nasze skecze pojawiały się w programach telewizyjnych na antenach TVP, Polsatu, TV4, Nowa TV i Kino Polska. Największym osiągnięciem jest zdobycie Grand Prix na festiwalu PAKA w Krakowie - dodają.

 

Bilety w cenie 45 zł do nabycia w Braniewskim Centrum Kultury.

 

Rezerwacje:

Sekretariat BCK tel. 55 506 50 20

Kasa kina BCK tel 55 506 50 21

Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (1)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.