Pożar garażu przy ul. Kościuszki

  • 6 sierpnia 2021, 6:31
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
fot. PSP w Braniewie
5 sierpnia 2021 roku (czwartek) około godziny 13.30 braniewscy strażacy zostali wezwani do pożaru garażu przy ulicy Kościuszki w Braniewie.

W jednym z garaży doszło do pożaru pojazdu osobowego marki Ford, który wyposażony był w instalację LPG. W chwili dojazdu na miejsce pojazdów pożarniczych ogień z palącego się auta wydostawał się na zewnątrz pomieszczenia garażowego. Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, którzy przybyli dwoma autami gaśniczymi skupili się na prowadzeniu działań gaśniczych w celu ograniczenia rozmiaru i skali pożaru.

Po opanowaniu ognia tlący się wrak auta osobowego został wyciągnięty na zewnątrz i dogaszony. Piana gaśnicza po kilku minutach skutecznie wyeliminowała pożar auta i wyposażenia garażu.

Strażaków w działaniach wspierali funkcjonariusze policji. Dodatkowo strażacy sprawdzili czy ogień nie przeniósł się na sąsiednie garaże. W trakcie sprawdzania pogorzeliska strażacy wezwani zostali do kolejnego zdarzenia, o którym poinformował system sygnalizacji pożaru w jednym z obiektów objętym monitoringiem.

Informacja prasowa
Pożar garażu przy ul. Kościuszki
— PSP w Braniewie

Zdjęcia (37)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.