XXIII sesja Rady Gminy Płoskinia

20 sierpnia 2021 roku w sali widowiskowej Biblioteki Publicznej Gminy Płoskinia odbędzie się XXIII sesja Rady Gminy Płoskinia. Rozpoczęcie obrad zaplanowano na godz. 9.00.

Proponowany porządek obrad:

 1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie    zmiany uchwały Nr XVIII/155/2020 Rady  Gminy  Płoskinia  z   dnia 30 grudnia 2020 roku w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Płoskinia na lata 2021-2031
 4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie  zmian w budżecie Gminy na 2021 rok.
 5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działki Nr 3/12 obręb Pierzchały,  arkusz mapy 2
 6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu części działki Nr 347 i części działki 193/5 obręb Chruściel, Gmina Płoskinia.
 7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie  przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obrębu Pierzchały i Chruściel, Gmina Płoskinia.
 8. Rozpatrzenie projektu uchwały  w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości położonych na terenie Gminy Płoskinia.
 9. Rozpatrzenie projektu uchwały  zmieniającej uchwałę Nr V/50/2019 z  dnia 26 czerwca  2019r.  w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości położonych na terenie Gminy Płoskinia.
 10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie  wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości położonych na terenie Gminy Płoskinia.
 11. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie  wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości położonych w obrębie Chruściel na terenie  Gminy Płoskinia.
 12. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu na nieruchomości stanowiącej własność Gminy Płoskinia na rzecz ENERGA-OPERATOR S.A  z siedzibą w Gdańsku.
 13. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Płoskinia na rok szkolny 2021/2022.
 14. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 15. Interpelacje radnych.
 16. Wolne wnioski.
 17. Zakończenie obrad.

 

 

Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.