Jak wybrać maszynę do lodów włoskich?

Maszyna do lodów włoskich to podstawowe wyposażenie każdej większej lodziarni, decydujące o jakości wytwarzanego produktu. Dobry sprzęt pomoże Ci przy osiągnięciu oczekiwanych zysków. Chcesz zająć się produkcją lodów? Wybierz profesjonalny, dobry sprzęt, który będzie służył Ci przez długie lata przy wyrobie najlepszych włoskich lodów.

Maszyna do lodów włoskich – co warto wiedzieć

Lody włoskie mają postać puszystych, szerokich świderków, podawanych zwykle w wafelku. By móc je podać w tej sposób potrzebne jest urządzenie, które nie tylko odpowiednio zmrozi mieszankę, ale także ją napowietrzy i umożliwi podanie deseru. Do produkcji lodów włoskich niezbędna będzie wydajna, nowoczesna maszyna.  Jej działanie jest dość proste – do specjalnej komory wlewa się mieszankę o konkretnym smaku, która wewnątrz jest schładzana, napowietrzana i przechowywana. Po naciśnięciu dźwigni, z maszyny wprost do wafelka lub kubeczka wlatuje pyszny deser. Dostępne są maszyny dwukomorowe, które mogą jednocześnie serwować lody w dwóch różnych smakach. Maszyny te nie są gabarytowo duże, dzięki czemu można umieścić je nawet w najmniejszym lokalu. Urządzenia do lodów włoskich zarówno wolnostojące, jak i nablatowe możesz znaleźć tutaj: https://liron-polska.pl/.

Kupujemy maszynę do lodów włoskich

Najważniejszym parametrem, którym należy kierować się przy zakupie maszyny do lodów włoskich, jest moc – im jest wyższa, tym zazwyczaj wydajniejsza jest praca. Sprawdź także wydajność energetyczną – urządzenia energooszczędne są bardziej opłacalne, ponieważ ich koszt szybko się zwróci. Ważna jest także wielkość jednorazowego wsadu mówiąca nam, ile lodów da się maksymalnie wyprodukować w czasie jednego cyklu. Maszyny do lodów chłodzone mogą być wodą albo powietrzem. To pierwsze jest wydajniejsze, ale droższe i wymaga podłączenia specjalnej instalacji. Chłodzenie powietrzem z kolei jest tańsze i może być nieco głośniejsze. Od Ciebie zależy, na jakie rozwiązanie postawisz. W ofercie znajdziesz również wiele innych urządzeń, które pomogą Ci utrzymać produkty w odpowiedniej temperaturze. Więcej znajdziesz tutaj: https://liron-polska.pl/k/maszyny-do-lodow-naturalnych/).

Gdzie kupić maszynę do lodów włoskich?

Dobór odpowiednich parametrów jest bardzo istotny, jednak ważne jest także wybranie renomowanego producenta maszyn, takiego jak na przykład Liron Polska. Maszyny stworzone przez profesjonalnych producentów są niezawodne i wygodne w obsłudze, a także solidne. Markowy sprzęt to również gwarancja, że spełnione zostaną wszelkie wymogi higieny. Kupuj maszyny u doświadczonych dystrybutorów, którzy specjalizują się w konkretnych produktach. Dzięki temu w razie awarii będziesz mógł skorzystać z profesjonalnej pomocy dedykowanego serwisanta. Dobry sprzęt to gwarancja łatwiejszego i bardziej skutecznego prowadzenia lodziarni.

 

Artykuł partnera
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.