Braniewo: Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

  • 22 listopada 2021, 20:44
  • Informacja prasowa KPP w Braniewie
  • Na sygnale
fot. zdjęcie ilustracyjne
Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 48-latkowi podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli ponad 230 gramów amfetaminy. Czynności w tej sprawie trwają.

Policjanci z wydziału kryminalnego cały czas monitorują środowiska związane z przestępczością narkotykową. Zgromadzone i przeanalizowane przez nich informacje tym razem doprowadziły ich do pewnego mieszkańca powiatu braniewskiego.

We wtorek (16.11) funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego, a następnie przeszukali użytkowany przez niego garaż. Jak wynikało z ustaleń kryminalnych, to właśnie w garażu mogły znajdować się należące do 48-latka narkotyki. Policyjny trop okazał się słuszny. Wewnątrz pomieszczenia funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 230 gramów amfetaminy. Podejrzany trafił do policyjnej celi, a policjanci wciąż pracowali nad sprawą. Następnie całość materiału dowodowego trafiła do sądu.

W czwartek (18.11) zapadła decyzja o tym, że 48-latek zostanie objęty policyjnym dozorem i nie będzie mógł opuszczać kraju. Dodatkowo wobec podejrzanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego.

Informacja prasowa KPP w Braniewie
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.