Nie żyje 40-letni motorowerzysta. Dwie osoby ranne

  • 13 czerwca 2022, 19:20
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
fot. PSP w Braniewie
W poniedziałek 13.06.2022 na terenie powiatu braniewskiego doszło do dwóch zdarzeń komunikacyjnych i jednego wypadku przy pracy.

Jak informuje straż pożarna, pierwsze ze zdarzeń miało miejsce w Chruścielu. Około południa, na terenie jednej z firm doszło do wypadku, w którym ranny został pracownik. Spadające opakowanie z półproduktem wykorzystywanym w procesie produkcyjnym przycisnęło mężczyznę.

Jeszcze przed przyjazdem służb ratowniczych działania ratownicze rozpoczęli pracownicy, którzy z wykorzystaniem wózka widłowego podnieśli big bag docierając do poszkodowanego. Na miejsce zdarzenia skierowano strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków – ochotników z OSP Płoskinia, zespół ratownictwa medycznego z Braniewa oraz policjantów, którzy wyjaśniali okoliczności wypadku.

Medyczne działania ratownicze podjęli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej, którzy rannego pracownika przekazali załodze ZRM. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Na miejsce zdarzenia skierowano strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków – ochotników z OSP Płoskinia, zespół ratownictwa medycznego z Braniewa oraz policjantów, którzy wyjaśniali okoliczności wypadku.

 

Wypadek na ul. Elbląskiej

Kilkanaście minut później służby dyżurne otrzymały kolejne zgłoszenie. Tym razem doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Wypadek miał miejsce na ulicy Elbląskiej (na wysokości wyjazdu z cmentarza). Spośród czterech osób, które podróżowały pojazdami, jedna wymagała pomocy medycznej. Ranny kierowca przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Na miejscu wypadku pracowali strażacy z Państwowej, Wojskowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Braniewie, zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci, którzy wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

 

Nie żyje motorowerzysta

Tego samego dnia na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Grzędowo – Lutkowo doszło do wypadku z udziałem jednośladu. Leżącego w rowie mężczyznę i motorower, dostrzegli przejeżdżający drogą rowerzyści.

Na miejsce wypadku skierowano strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków – ochotników z Lelkowa, zespół ratownictwa medycznego oraz funkcjonariuszy braniewskiej policji. -- Niestety, lekarz obecny na miejscu zdarzenia stwierdził zgon 40-letniego mieszkańca gminy Lelkowo - informują służby. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają braniewscy policjanci.

Informacja prasowa

Zdjęcia (19)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.