Stracił mercedesa, bo poprzedni właściciel nie płacił rat

  • 29 czerwca 2022, 15:57
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach zatrzymali kierowcę mercedesa, który jechał podejrzanym autem. Mężczyzna kupił samochód na terytorium Niemiec. Wcześniej właścicielem osobówki była inna osoba, która nie spłaciła rat za pojazd.

26 czerwca do odprawy granicznej na kierunku wyjazdowym z Polski stawił się samochodem osobowym 36-letni kierowca. W trakcie sprawdzania legalności pochodzenia pojazdu, funkcjonariusze Straży Granicznej potwierdzili, że auto, którym podróżował obywatel Niemiec widnieje w bazach danych jako utracone.

Okazało się, że kierujący mercedesem kupił wcześniej samochód od innej osoby. Poprzedni właściciel auta nie spłacił stosownych rat.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach mercedesa o wartości 140 tys. zł zabezpieczyli i przekazali  braniewskim policjantom, którzy prowadzą dalsze czynności w sprawie. 

Informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kontir
12.07.2023, 10:35
kontir
Myślę, że to słuszny kierunek - http://endushop.pl/ Sporo porad związanych z autem i po prostu wtedy, mając konkrety, nie macie takich problemów.
dekster
28.11.2022, 9:25
dekster
Z innej beczki. Czy takie sprawdzenie samochodu przed kupnem ma sens - https://mobilekspert.pl/onas.php Da się tak wykryć istotne wady w pojeździe? Gdzie może leżeć problem, co konkretnie ma znaczenie?
gruberek
02.07.2022, 22:10
gruberek
chcesz dobże