Prezent na urodziny dla dziecka - sprawdź propozycje niesamowitych zestawów LEGO®

Urodziny są wyjątkowym i wyczekiwanym wydarzeniem przez każde dziecko. Istotnym punktem każdych urodzin są prezenty, jednak czasami trudno zdecydować się na ten jeden, który nie spotka się z rozczarowaniem. Wybierając na prezent jeden z zestawów LEGO®, można się od tego ustrzec. Układanie klocków LEGO® to zajęcie nie tylko zajmujące, ale pobudzające kreatywność i wyobraźnie jak mało która zabawka. Szukasz udanego prezentu dla dziecka? Poznaj 6 ciekawych propozycji, które wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka, które jest fanem układania klocków.

Kreatywny wszechświat fantazji

Magiczne krainy, pirackie wyprawy, a może miejsca pełne mitycznych stworzeń? Dzięki temu zestawowi LEGO®, można realizować przeróżne pomysły rodem z fantastycznych opowieści, a ograniczyć może je jedynie wyobraźnia dziecka. To idealny prezent dla przedszkolaka, składający się z 1800 elementów, który pozwala na tworzenie własnych, wyjątkowych historii, które pobudzą kreatywność dziecka, a dzięki swojej uniwersalności nie znudzą się szybko, zapewniając świetną zabawę na długi czas.

Przygody z Mario — zestaw startowy

Super Mario po prawie 40 latach nie wychodzi z mody i wciąż okupuje sklepowe półki z grami o swoich przygodach. Zestaw LEGO® Przygody Mario – zestaw startowy pozwala zanurzyć się w świecie znanym z konsol Nintendo i tworzyć własne wyjątkowe poziomy, pełne przeszkód i przeciwników takich jak Baby Bowser i Goomba. 

Najważniejszą cechą charakterystyczną zestawu jest jej interaktywność. Mario w połączeniu ze specjalną aplikacją LEGO® Super Mario na smartfony może wydawać dźwięki znane z gier i ruszać oczami. Elementów funkcyjnych jest 7 i każdy z nich ma swoje, wyjątkowe zastosowanie. Można zbierać monety, czy kończyć poziom klasycznym skokiem na sztandar Bowsera, czemu towarzyszyć będą oryginalne dźwięki z klasycznych gier z serii Super Mario. Dzięki aplikacji możliwe jest również tworzenie przez dziecko własnych wyzwań, co może przełożyć się na emocjonującą zabawę z przyjaciółmi. Zestawy z serii LEGO® Super Mario to świetne prezenty na urodziny dla dzieci, ponieważ można je ze sobą łączyć, tworząc tym samym większe i bardziej wymyślne poziomy, które trudniej będzie pokonać.

Zestaw szachów z motywem LEGO®

Szachy są jedną z najbardziej rozwijających mózg gier na świecie. Pozwalają nauczyć się myśleć kreatywnie i taktycznie, pomagają w utrzymaniu koncentracji i kształtują zdolność do myślenia krytycznego. Zalety można wymieniać długo, a ten Zestaw szachowy z motywem LEGO®, składający się z ponad 1400 elementów pozwoli dziecku rozpocząć naukę tej ponadczasowej gry w przyjaznym dla niej środowisku klocków LEGO®. Na planszy można również grać w warcaby, gdyby szachy okazały się na ten czas zbyt trudne. 

Sokół Millennium

Kosmiczna przygoda z pewnością przebiegnie pomyślnie z odpowiednim statkiem kosmicznym i grupą starych znajomych. Zestaw z serii LEGO® Star Wars daje do dyspozycji kultowego koreliańskiego frachtowca, pełnego szczegółów i z pełnym wyposażeniem: kokpitem, wieżyczkami strzelniczymi, obszerną ładownią czy kanapą ze stołem na holograficzne szachy. Na pokładzie znajdziemy takie postacie jak: Lando Calrissian, Chewbacca, C-3PO, Finn, Boolio, R2-D2 i D-0. 

To doskonały upominek urodzinowy dla dzieci sympatyzujących z sagą Gwiezdnych Wojen, który zapewni zabawę na długi czas i pozwoli dziecku odgrywać sceny rodem z ulubionego filmu.

Kreatywne klocki LEGO®

Klasyczny zestaw LEGO® pozwala na kreatywne budowanie i skutecznie inspiruje do tworzenia swojej własnej wizji. Pudełko uzupełnia kolekcja kół do pojazdów, okna, oczy, czy drzwi, które wzbogacą pomysły dziecka i zapewnią mu dużo radości przez wiele lat. Aż 18 opon oraz 18 felg zachęcają do projektowania wymyślnych pojazdów. Okna i drzwi do budowania ciekawych domów i budowli, a 3 zestawy oczu do tworzenia fantastycznych postaci oraz ludzi i zwierząt. Kreatywne klocki LEGO®, średnie pudełko to świetny pomysł na prezent urodzinowy dla dziecka w każdym wieku. Może on uzupełnić jego kolekcje klocków o najważniejsze elementy, będące podstawą do tworzenia nowych rzeczy.

Szpital

Nauczanie dziecka o funkcjonowaniu współczesnego świata jest bardzo ważne. Z tym zestawem z serii LEGO® City jest to możliwe w przyjemny i zabawny sposób. Zestaw daje możliwość stworzenia szpitala pełnego lekarzy i pacjentów, borykających się z problemami zdrowotnymi, dzięki aż 12 minifigurką. Szpital posiada również specjalny helikopter ratunkowy z lądowiskiem, karetkę z wózkiem inwalidzkim do przewożenia pacjentów oraz rower. 

Budynek odznacza się dużą ilością pomieszczeń, dzięki którym twoje dziecko pozna dane miejsca, które znajdują się w szpitalu. Pozna oddział położniczy, rezonans magnetyczny, pokój zabaw dla chorych dzieci i recepcje. Szpital to niezwykle edukacyjny zestaw, który nie tylko pozwoli na świetną zabawę i tworzenie scen w szpitalnej rzeczywistości, ale również pozwoli się o niej nieco nauczyć.

 

Artykuł partnera
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

korat
18.07.2023, 10:21
korat
A te atrakcje dla dzieci w Karpaczu - https://www.lesnydwor.karpacz.pl/lesny-dwor/wydarzenia/atrakcje-dla-dzieci-w-karpaczu ? Godne uwagi czy średnio? Gdzie się wybrać?