Odnawialne źródła energii - przyjdź na spotkanie i dowiedz się, jak uzyskać dofinansowanie

W najbliższy poniedziałek, 19 czerwca o 16.00 w Urzędzie Gminy przy ul. Moniuszki w Braniewie odbędzie się spotkanie dla mieszkańców miasta i gminy Braniewo dotyczące dofinansowań na inwestycje w odnawialne źródła energii. Organizatorem przedsięwzięcia jest Polenergia Fotowoltaika S.A.

Znaczny wzrost kosztów ogrzewania oraz stale rosnące ceny energii elektrycznej sprawiają, że w ostatnich latach w Polsce przybywa firm i gospodarstw domowych, które decyduje się na inwestycje w odnawialne źródła energii. Mikro-instalacje fotowoltaiczne zyskały ogromną popularność ze względu na swoją dostępność, łatwość instalacji i potencjał oszczędności. Dzięki wykorzystaniu paneli fotowoltaicznych, zarówno gospodarstwa domowe, jak i małe przedsiębiorstwa mogą produkować swoją własną energię elektryczną, a tym samym zmniejszyć koszty.

Właściciele przydomowych elektrowni słonecznych coraz chętniej decydują się również na połączenie fotowoltaiki z pompą ciepła, czyli wydajnym i ekologicznym urządzeniem grzewczym. Dodatkową zachętą do inwestowania w OZE jest niewątpliwie fakt, że na tego typu przedsięwzięcia, można otrzymać wsparcie finansowe w wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

 

Dlaczego warto zdecydować się na odnawialne źródła energii? Jakie rozwiązania wybrać dla swojego domu i jakie będą z tego korzyści? Jak otrzymać dotację i jaka będzie jej wysokość? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać na spotkaniu z przedstawicielami firmy Polenergia Fotowoltaika, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 19 czerwca o godzinie 16 w Urzędzie Gminy Braniewo.


- Podczas spotkania będziemy mogli porozmawiać na temat dotacji, korzyści jakie się z tym wiążą, a przede wszystkim o tym, co jest teraz najważniejsze czyli: jak mocno rosną ceny energii oraz jak drogi jest opał. Przygotowaliśmy dla państwa rozwiązanie tego problemu – mówi Arkadiusz Broniewicz doradca techniczny Polenergia Fotowoltaika S.A.

 

Artykuł sponsorowany
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kordo
07.07.2023, 13:06
kordo
Jak to widzicie - https://sterownikitech.pl/auraton-zestaw-aquarius-set-do-pompy-cyrkulacyjnej,id1341.html Bezprzewodowy sterownik pompy cyrkulacyjnej w układzie C.W.U AURATON Aquarius SET - solidne rozwiązanie czy średnio?
amon
22.06.2023, 21:22
amon
to hes tf https://nulledbb.com/ [url]https://nulledbb.com/[/url] [url=https://nulledbb.com/]asd[/url]