Kto pokocha Funię?

Kto pokocha Funię? fot. Zbigniew Nowak
Funia, to średniej wielkości suczka, przebywająca pod opieką OTOZ Animals. Suczka ładnie chodzi na smyczy, toleruje inne psy i koty. Uwielbia ludzi i na spacerach ich zaczepia, zachęcając do zabaw.

Jest spokojna, dobrze ułożona. Łagodna w stosunku do kotów. Nie sprawia żadnych problemów. Nauczona czystości. Suczka jest odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana, zostanie również wysterylizowana.

 

Osoby zainteresowane adopcją Funi prosimy o kontakt z OTOZ Animals pod nr tel. 781015201.

 

Jeśli chciałbyś pomóc, a nie możesz adoptować psa, dokonaj wirtualnej adopcji. Mamy wspaniałe zwierzaki, które tylko czekają aż ktoś da im szansę.

 

Wirtualna adopcja

Na stronie z adopcjami http://braniewo-otoz.strefa.pl/adopcje.htm możecie państwo wybrać sobie zwierzaka do wirtualnej adopcji a następnie wpłacić dowolną kwotę na nasze konto z dopiskiem imienia zwierzaka. Gdy wpłacona przez Państwo kwota wpłynie na nasze konto, na stronie z adopcjami zapiszemy na co została przeznaczona.

Nr konta dla darczyńców: 79 1600 1462 0008 6657 5050 6001 w tytule płatności wpisując "Wirtualna adopcja + imię zwierzęcia". Paypal: m.hynko@otoz.pl

 

Czy adoptując wirtualnie zwierzę podejmuję jakieś zobowiązanie?
Nie. Dokonując wpłatę na nasze konto zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc. Dokonując wpłaty w kolejnym miesiącu, przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna.

Monika Hyńko, inspektor OTOZ Animals

Zdjęcia (3)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.