Leoś wciąż czeka na nowy dom

Leoś wciąż czeka na nowy dom fot. Zbigniew Nowak
OTOZ Animals odda do adopcji łagodnego psa. Leo kiedyś nazywał się Lucky, ma 5 lat. Pochodzi z nielegalnej hodowli pod Olsztynem. Jego rodziców sprowadzono z Kanady. Biegali w psich zaprzęgach.

Leo ma bardzo dużo cech po swoich rodzicach. Potrzebuje dużo ruchu, nie nadaje się do mieszkania. W jego przypadku sprawdzi się duży kojec, ponieważ robi podkopy pod siatką. Właściciel musi mu zapewnić dużo ruchu, który jest niezbędny dla tego psa. Leo posiada aktualną książeczkę zdrowia, został zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym, został również odrobaczony i zaczipowany.

 

Osoby zainteresowane adopcją Leosia prosimy o kontakt z OTOZ Animals pod nr tel. 781015201.

 

Wirtualna adopcja

Mamy wspaniałe zwierzaki, które tylko czekają aż ktoś da im szansę.  Na stronie z adopcjami http://braniewo-otoz.strefa.pl/adopcje.htm możecie państwo wybrać sobie zwierzaka do wirtualnej adopcji a następnie wpłacić dowolną kwotę na nasze konto z dopiskiem imienia zwierzaka. Gdy wpłacona przez Państwo kwota wpłynie na nasze konto, na stronie z adopcjami zapiszemy na co została przeznaczona. 

Nr konta dla darczyńców: 79 1600 1462 0008 6657 5050 6001 w tytule płatności wpisując "Wirtualna adopcja + imię zwierzęcia".

Paypal: m.hynko@otoz.pl

Czy adoptując wirtualnie zwierzę podejmuję jakieś zobowiązanie?
Nie. Dokonując wpłatę na nasze konto zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc. Dokonując wpłaty w kolejnym miesiącu, przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna.

Monika Hyńko, inspektor OTOZ Animals
Udostępnij:
Oceń: