Mierzeja i Zalew Wiślany - ukazał się nowy przewodnik turystyczny

Mierzeja i Zalew Wiślany - ukazał się nowy przewodnik turystyczny fot. archiwum redakcji
Na początku maja do punktów informacji turystycznej trafił ilustrowany przewodnik po miejscowościach leżących nad Zalewem Wiślanym autorstwa Krzysztofa Szczepanika.

Publikacja zawiera opisy kilkunastu miast, zabytków i ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Nie brakuje także ciekawostek związanych z historią i wielokulturowością regionu. W przewodniku znajdziemy również informacje dotyczące bazy noclegowej, gastronomicznej, a także wykaz atrakcji z których można skorzystać nad Zalewem Wiślanym. 

Ilustrowany przewodnik turystyczny "Mierzeja i Zalew Wiślany" można nabyć w cenie 19,99 zł, w sklepach z pamiątkami, w punktach informacji turystycznej, a także za pośrednictwem internetu - poprzez serwisy OLX i Allegro. 

 

Mamy dla Was 2 egzemplarze.

Dla naszych widzów mamy dwa bezpłatne egzemplarze. Aby je zdobyć wystarczy w czwartek (18.05) o godz. 12.00 przesłać wiadomość sms z imieniem i nazwiskiem na nr tel. 531643044. Wygrywają dwie osoby, których wiadomości dotrą jako pierwsze. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. 

 

[aktualizacja]

Przewodnik turystyczny "Mierzeja i Zalew Wiślany" otrzymują: Łukasz Domagała i Damian Wierzbicki. Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.

Redakcja TVBraniewo24
Mierzeja i Zalew Wiślany - ukazał się nowy przewodnik turystyczny
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (10)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.