Skopała kosze i uszkodziła kwietnik. Szuka jej policja

Skopała kosze i uszkodziła kwietnik. Szuka jej policja fot. Redakcja
Połamany kwietnik i uszkodzone kosze na śmieci - to skutki wyczynu młodej kobiety, która swoją agresję postanowiła rozładować niszcząc miejską infrastrukturę. Nocny spacer kobiety - demolki zarejestrowały kamery.

Sytuacja miała miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek w Braniewie. Na nagraniu widać grupkę osób idących chodnikiem wzdłuż ul. Fromborskiej. W pewnej chwili, ubranej na czarno młoda kobiecie prawdopodobnie nie spodobała się wisząca na lampie oświetleniowej flaga Braniewa, w którą postanowiła rzucić butelką. Kilkanaście metrów dalej, na skwerze przy ulicy Gdańskiej kobieta bez powodu przewraca stojak na kwiaty. Na odchodne kopie w kosze na śmieci.

Pracownicy ABK wycenili szkody na około 450 zł. Pomimo niewielkiej wartości, sprawą zniszczenia mienia zajęła się policja.

 

- Obecnie prowadzimy postępowanie pod kątem zniszczenia mienia to jest o czyn z art. 124 kodeksu wykroczeń za co grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub wysoka grzywna - mówi podkom. Robert Wardyn z KPP w Braniewie.

 

Policja prosi wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę z filmu, bądź posiadają informację mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości o kontakt telefoniczny –  55 244 02 00, lub 997.

Redakcja TVBraniewo24
Skopała kosze i uszkodziła kwietnik. Szuka jej policja
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (2)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

blondi
11.07.2017, 13:44
blondi
nikola dz** widze jej patologia zaczyna wyplywac na szersze wody ;)
Neptyk
02.07.2017, 20:34
Neptyk
Powód Sciegorz
Radzio ZDR
02.07.2017, 19:34
Radzio ZDR
I co ją męczyć będziecie Kozak z niej wielkie elo dla wszystkich po drugiej stronie muru
Kocham gotować
02.07.2017, 13:34
Kocham gotować
SIEMANKO WITAM W MOJEJ KUCHNI
Braniewo
02.07.2017, 11:01
Braniewo
czy to ta co robi te okropne zapiekanki z wstrętna spaloną cebulą o fu - najgorsze zapiekanki jakie jadłem w tym barze , omijam ten lokal szerokim łukiem
To ta z fosy
01.07.2017, 18:16
To ta z fosy
!!!!
Fosaaa
01.07.2017, 18:15
Fosaaa
To ta z fosy potwierdzone info!
Fosa
01.07.2017, 18:14
Fosa
To ta z fosy!!!
odludek
01.07.2017, 18:10
odludek
Macie ją? Bo już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka o jej losach.
ryba
01.07.2017, 15:12
ryba
T... i o posturze z mózgiem wielkości orzecha wloskiego , i jego koleżanka ?
Taktak
01.07.2017, 11:12
Taktak
Za dużo kebabów musiała zrobić przez wieczorem i miała nerwa haha
Kris
30.06.2017, 23:25
Kris
Julia z Kadira. Blondi gruba wysoka
Zuzia
30.06.2017, 21:50
Zuzia
Co za krowa nie potrafi docenić pracy innych ludzi To nienormalne żeby kopać akurat w kwietnik walnij sobie tym pustym łbem w slup betonowy obok . Nikt z tych ludzi demolujacych nie ma pojęcia ile jest wkładu i zaangażowania ludzi którzy starają się żeby to nasze miasto było ładne. To są dlugie godziny pracy a przyjdzie taką zdesperowana gowniara i zniszczy wszystko. Bardzo chciałabym spotkać Cię osobiście oj uwierz mi nie było by miło.
MIEJSKI SWIR
30.06.2017, 21:04
MIEJSKI SWIR
ta z kadiru?
Maja
30.06.2017, 20:54
Maja
Pracę społeczne i udostępnienie zdjęcia do wiadomości publicznych to najlepsza nagroda dla Braniewianina/nki
Desperatka
30.06.2017, 20:44
Desperatka
Jakaś zdesperowana dziewczynka, którą rzucił chłopak po czym nie potrafi się pozbierać. Koledzy też niczego sobie... ich też powinni ukarać za współudział i dopuszczenie jej do tych haniebnych czynów.
Nagroda
30.06.2017, 20:31
Nagroda
Jaka nagroda?
loading...