Krewki braniewianin podejrzany o popełnienie ośmiu przestępstw

  • 10 lipca 2017, 10:29
  • informacja prasowa KPP w Braniewie
  • Na sygnale
Krewki braniewianin podejrzany o popełnienie ośmiu przestępstw fot. archiwum redakcji
Sąd Rejonowy w Braniewie postanowił o tymczasowym aresztowaniu 23-letniego mieszkańca Braniewa. Młody mężczyzna podejrzany jest o popełnienie ośmiu przestępstw m.in. uszkodzenia ciała i kierowania gróźb karalnych.

Kryminalni z braniewskiej komendy w wyniku prowadzonych czynności zatrzymali 23-letniego mieszkańca Braniewa podejrzanego o popełnienie ośmiu przestępstw, między innymi kierowania gróźb karalnych wobec kilku osób i uszkodzeń ciała ( jeden z pokrzywdzonych doznał obrażeń w postaci złamania nosa z przemieszczeniem, a drugi złamania żuchwy). Młody mężczyzna przy użyciu przemocy i groźby dopuścił się również wywierania wpływu na czynności służbowe funkcjonariuszy podczas jego zatrzymania.

Z uwagi, iż mężczyzna w ostatnim czasie wielokrotnie groził wielu pokrzywdzonym, nie zważając na prowadzone w tym przedmiocie przeciwko niemu postępowanie karne, zastosowany środek zapobiegawczy w postaci oddania go pod dozór policji, okazał się niewystarczający. Aby zapobiec kolejnym występkom, funkcjonariusze prowadzący czynności zatrzymali mężczyznę i przekazali do dyspozycji sądu.

Sąd Rejonowy w Braniewie na wniosek Prokuratury Rejonowej w Braniewie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

informacja prasowa KPP w Braniewie
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.