Pieniężno: Wypadek na skrzyżowaniu. Ucierpiały dwie osoby

  • 10 lipca 2017, 12:28
  • informacja prasowa PSP w Braniewie
  • Na sygnale
Pieniężno: Wypadek na skrzyżowaniu. Ucierpiały dwie osoby fot. PSP w Braniewie
Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu ulic Królewieckiej i Generalskiej w Pieniężnie. Do wypadku z udziałem forda i volkswagena doszło w sobotę, 8 lipca około godz. 15:00.

Spośród trzech osób podróżujących pojazdami, dwie wymagały pomocy medycznej. Ranne osoby po wydobyciu z rozbitych aut i udzieleniu pomocy zostały przeniesione do zespołów ratownictwa medycznego z Braniewa oraz Ornety, a następnie przetransportowane do szpitala. Ruch na skrzyżowaniu ulic został zablokowany na blisko trzy godziny.

Z drogi usunięto rozbite elementy konstrukcyjne samochodów oraz zneutralizowano wycieki. Na miejscu wypadku pracowali strażacy-ochotnicy z OSP Pieniężno oraz dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

 

informacja prasowa PSP w Braniewie

Zdjęcia (6)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kulture
12.07.2017, 21:46
kulture
maja tylko pewna pani nie zrozumiala polecenia
tomi
12.07.2017, 10:20
tomi
zanim przyjechali ochotnicy i psp no i karetki to młody człowiek udzielał pomocy. Reszta nie musiała się wychyla więc prawde poszcie !!!
janka
10.07.2017, 18:24
janka
brawa dla kierowcy białej skody NBR za zatrzymanie i udziekenie pomocy wszystkim poszkodowanym. To jet odwaga !!! ps pozdrawiam panów bez kultury z psp Pieniężno !!!