Sześcioro chętnych na stanowisko dyrektora Braniewskiego Centrum Kultury

Sześcioro chętnych na stanowisko dyrektora Braniewskiego Centrum Kultury fot. archiwum redakcji
Trwa postępowanie konkursowe w sprawie wyboru dyrektora Braniewskiego Centrum Kultury. O stanowisko ubiega się 6 osób. 3 aplikacje zostały odrzucone ze względów formalnych.

Na złożenie dokumentów chętni mieli czas do czwartku, 17 sierpnia do godz.12.00. Od kandydatów wymagało się m.in. wyższego wykształcenia oraz co najmniej 5-letniego stażu pracy w tym 3 lat na stanowisku kierowniczym. Jednym z wymaganych dokumentów była także autorska koncepcja funkcjonowania i rozwoju placówki uwzględniająca możliwości budżetowe i zewnętrzne źródła finansowania.

 

Jak dowiedzieliśmy się w urzędzie, aplikacje złożyło sześć osób: Grzegorz Kapica, Janusz Piskorski, Justyna Podleś, Ewa Żuryło, Joanna Zuehlke i Arkadiusz Bryl. Po weryfikacji formalnej złożonych dokumentów, jaką w piątek przeprowadziła komisja, do kolejnego etapu konkursu zostały zakwalifikowane trzy osoby: Janusz Piskorski, Ewa Żuryło i Joanna Zuehlke.


25 sierpnia kandydaci wezmą udział w rozmowach kwalifikacyjnych, podczas których zaprezentują swoje koncepcje funkcjonowania i rozwoju placówki oraz odpowiedzą na pytania członków komisji. Nazwisko nowego dyrektora Braniewskiego Centrum Kultury poznamy na początku września.


Konkurs na nowego dyrektora BCK ogłoszono 11 lipca, po tym jak ze stanowiska zrezygnowała dotychczasowa dyrektor – Marta Spychała. 

Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Powiązane artykuły


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

!!!
24.08.2017, 20:14
!!!
Tylko Pan Janusz Piskorski!!!
szu
23.08.2017, 12:45
szu
tylko Piskorz !!!
braniewianka
22.08.2017, 23:34
braniewianka
Serdeczne podziękowania Pani Marcie za dotychczasową pracę w BCK .
znajomy
22.08.2017, 16:32
znajomy
A Piskorski to dlaczego nie pracuje już w Ornecie? I dlaczego współczujecie nowej dyrekcji? Pani Marta fajnie rozruszała co nie co tu, zobaczymy co pokażą nowi.
Mieszkaniec Braniewa
22.08.2017, 7:44
Mieszkaniec Braniewa
Wszyscy Braniewianie powinni serdecznie podziękować Pani Marcie. Szkoda, że tacy ludzie odchodzą z pracy, w której się tak dobrze sprawdzali. Jeszcze raz serdeczne podziękowania!
do mieszkaniec braniewa
27.08.2017, 17:21
do mieszkaniec braniewa
Nie wiem za co mam dziękować tej pani,nie przesadzaj ,aż taka super to nie była,a z pracy sama odeszła bo się pogubiła w wydawaniu pieniędzy,tak niedawno słyszeliśmy od jej jednej ze znajomych
braniewianin
21.08.2017, 20:15
braniewianin
współczuje nowej dyrekcji objąć stanowisko po p marcie i z tymi kierpwniczkami
Braniewo
21.08.2017, 14:31
Braniewo
Janusz Piskorski dobry kandydat, tym bardziej, ze byl juz dyrektorem Centrum Kultury w Ornecie :)