Wszczął awanturę, groził śmiercią i spaleniem mieszkania

  • 3 pażdziernika 2017, 9:59
  • informacja prasowa
  • Na sygnale
Wszczął awanturę, groził śmiercią i spaleniem mieszkania fot. pixabay.com
Na 3 miesiące trafił do Zakładu Karnego 46-letni mieszkaniec gm. Lelkowo, który wszczął awanturę domową i groził spaleniem mieszkania wraz z rodziną. Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie przez dzielnicowego, który kontrolował rodzinę w ramach procedury Niebieskiej Karty.

Policyjna interwencja w mieszkaniu sprawcy przemocy domowej zakończyła się dla 46-letniego mieszkańca gm. Lelkowo zatrzymaniem w zakładzie karnym. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę, znęcał się psychicznie nad żoną, groził jej pozbawieniem życia i spaleniem mieszkania.

Zdesperowana kobieta poinformowała o wszystkim dzielnicowego, który odwiedzał rodzinę w ramach procedury Niebieskiej Karty. Dzielnicowy bardzo dobrze znał sytuację rodzinną, wiedział, że 46-latek został skazany prawomocnym wyrokiem za znęcanie się nad rodziną. Widząc jego zachowanie odizolował awanturnika od rodziny. O całej sytuacji policjanci powiadomili kuratora zawodowego.

Mężczyzna spędził dwie noce w policyjnym areszcie. W tym czasie dzięki współdziałaniu policjantów i kuratora, sędzia wydał postanowienie o natychmiastowym umieszczeniu sprawcy w zakładzie karnym. I tak z policyjnej celi awanturnik domowy trafił na najbliższe trzy miesiące do zakładu karnego.

informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.