Sobotnie zdarzenia drogowe

  • 16 pażdziernika 2017, 13:02
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w Braniewie
  • Na sygnale
Sobotnie zdarzenia drogowe fot. PSP w Braniewie
W sobotę, 14 października braniewscy strażacy wzywani byli do trzech zdarzeń drogowych, które miały miejsce na terenie miasta Braniewa oraz powiatu braniewskiego.

Do pierwszego zdarzenia doszło w Braniewie przy ulicy Sikorskiego. Kierujący renault uderzył w bok jadącego pojazdu ciężarowego. Nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń.

Kolejne miało miejsce około godz. 12:00 na drodze powiatowej w pobliżu miejscowości Lechowo w gm. Pieniężno. Ford, którym kierowała kobieta zjechał na pobocze, a następnie dachował. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

Tego samego dnia, około godz. 13:30 w pobliżu miejscowości Cieszęta w gm. Pieniężno na drodze wojewódzkiej nr 507 samochód osobowy daewoo uderzył bokiem w przydrożne drzewo. Autem podróżowały trzy osoby w tym dziecko. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie hospitalizacji. Na miejsce zdarzeń drogowych zadysponowano strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków-ochotników z OSP Pieniężno, zespoły ratownictwa medycznego oraz braniewskich policjantów. 

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (11)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jola
16.10.2017, 20:38
Jola
mam pytanie co z tą panią która dachował proszę o kontakt i dziękuję