Zdarzenie drogowe we Fromborku. 23-latek stracił prawo jazdy [Aktualizacja]

Zdarzenie drogowe we Fromborku. 23-latek stracił prawo jazdy [Aktualizacja] fot. redakcja
Jedna osoba w szpitalu i dwa poważnie uszkodzone auta - to bilans zdarzenia drogowego, jakie miało miejsce we wtorek we Fromborku.

Do groźnie wyglądającego zderzenia trzech aut doszło przed 15.00 na ul. ZHP. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 23-letni kierowca opla jechał w stronę skrzyżowania z drogą wojewódzką 504. Przed nim, w tym samym kierunku poruszał się osobowy volkswagen. Kiedy podróżująca passatem kobieta rozpoczęła manewr skrętu w prawo, kierowca opla próbując uniknąć najechania na tył volkswagena, zjechał na przeciwny pas ruchu. Rozpędzone auto zahaczyło passata i z dużą siłą uderzyło w jadącego z naprzeciwka fiata ducato. 

W wyniku zderzenia ucierpiał 33-letni kierowca dostawczego auta. Mężczyzna z obrażeniami nogi został przewieziony do szpitala w Braniewie.  Sprawca zdarzenia - 23-letni kierowca opla vectry był trzeźwy. Policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu prawa jazdy mężczyźnie. 

 

[Aktualizacja]

Jak poinformował w czwartek (26.10) asp. Kamil Zalewski z KPP w Braniewie, ze względu na to, że poszkodowany kierowca fiata nie odniósł poważniejszych obrażeń, zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. 

- W obecnej sytuacji skierujemy sprawę do sądu, który zdecyduje o wysokości kary i ewentualnym zwróceniu bądź zatrzymaniu uprawnień sprawcy zdarzenia - mówi asp. Kamil Zalewski. 

Funkcjonariusz wyjaśnił także kwestie związane z zatrzymaniem uprawnień 23-latkowi. Zabranie prawa jazdy przez policjanta skutkuje wydaniem przez niego pokwitowania, które uprawnia kierowcę do prowadzenia auta przez 7 dni.

- To jest standardowa procedura w przypadku kolizji. Nieco inaczej jest kiedy kierowca przekroczy prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h, wówczas pokwitowanie uprawnia kierowcę do poruszania się pojazdami w ciągu 24 godzin od zatrzymania uprawnień - dodaje Zalewski.

 

Redakcja TVBraniewo24
Zdarzenie drogowe we Fromborku. 23-latek stracił prawo jazdy
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (25)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (71)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

A B
06.11.2017, 17:44
A B
NO CHYBA ŻE NA ,,WIELBŁĄDZIE,,
jotttt
05.11.2017, 7:08
jotttt
Nadal jeżdzi mimo że po 7 dniach nie ma już uprawnień
fro
30.10.2017, 0:57
fro
nikt nie doluje Kacpra tylko każdego obowiazuje prawo zawinil i powinien kare ponieść a nie tatuś załatwi i dalej będzie wariowal na ulicach fromborka kierowca busa jest w szpitalu i wg prawa po 7 dniach jest to wypadek nie kolizja i mysle ze we wtorek już dostaniepiosmo z sadu o wstrzymaniu prawka ipozniej czeka go sprawa karna jak tego nie będzie sam osobiście napisze do ziobry i cala sprawę naglosnie na necie i przestańcie głupoty pisać na Kacpra i jego ojca
Ziomek
28.10.2017, 16:22
Ziomek
Niektórzy to mają własną wizję ,niedługo się okaże że to Kazik spod biedry zawinił haha
zzeesszzzooo
28.10.2017, 16:04
zzeesszzzooo
Prawda jest taka że młody za bardzo sie popisuje na ulicach ,jeżdzi za szybko w terenie zabudowanym, a tez jest taka prawda ze jeżeli drugi poszkodowany pozwoli na to aby uznali to jako ,,wspólna kolizja ,,bedzie miał pozamiatane ,,Młody jakoś sobie poradzi a kurier zapaci za auto , za zniszczony towar ,,żadnego zwrotu ubezpieczenia,,,Będzie miał pozamiatane,,
żul
28.10.2017, 14:47
żul
posiadam liste 20 najbardziej obrzydliwych ludzi we fromborku (nierobow,bydlakow,puszczalskich,sadystów,fauszywców,pedofili) i nie ma na niej kierownika policjanta wiec dlaczego tak jezdzicie po jego synu
Z
28.10.2017, 12:53
Z
Przestańcie już dolowac chłopaka każdemu to się mogło zdarzyć
Komentarz
28.10.2017, 11:01
Komentarz
Sam odjazd karetki na sygnale powinien kwalifikować zdarzenie do wypadku bo przy kolizji to dwa auta są uszkodzone, laweta i część, natomiast w wypadku poszkodowana jest osoba i nieważne jak mocno.
Ja
28.10.2017, 11:00
Ja
A ja mam pewność, że ta droga była oblodzona i biedny chłopak wpadł w poślizg
Podpis
28.10.2017, 10:57
Podpis
Ślady zdarzenia mówią wszystko. Prędkość (odrzucenie większego i cięższego samochodu), próba hamowania czyli ślady, gdzie się zaczynają, gdzie kończą, ich długość co by świadczyło o prędkości
Bizon
28.10.2017, 10:37
Bizon
Poszkodowany powinien przypilnować tej sprawy i kwalifikacji zdarzenia. Ew brać adwokata i do sądu. Wtedy nie zmiotą sprawy pod dywanik!
Kubi-ak.
28.10.2017, 9:21
Kubi-ak.
Tak. Przyznaje się. Za szybko jeżdżę bo nie myślę na drodze.
Dyzio
27.10.2017, 14:42
Dyzio
Sprawa.dla.interwencji albo uwaga
Zj
27.10.2017, 14:25
Zj
Przestańcie ludzie już pisać
zzzyss
27.10.2017, 18:05
zzzyss
A dlaczego mamy przestac pisać??Co boli prawda??Ta sprawa nadaje sie do mediów ,Czas by zajeto sie tym na poważnie bo tak dalej nie mo ze być,,Jest to maa miejscowość i wszyscy w koło wiedza jak to dzisiaj wygląda,,Piszmy i nagłaśniajmy ,,utrzejmy nosa panu policjantowi i jego synalku,,
WR
27.10.2017, 13:50
WR
Debil tez musi zatakie cos odpowiadac!a nie cale zycie pod skrzydlami mamusi i tatusia!!!!
z.....
27.10.2017, 12:39
z.....
Fromborkie elity? najczesciej z gołymi dupami,na miescie za rączke a w domu czesto przemoc,bite dzieci,wóda do posiłku-patologia na stanowisku....ktokolwiek by to nie był ludzie beda gadac bo to małe zapizale miasteczko. Najwazniejsze ,ze kurier cały a chłopak napewno zwolni,,,,jak nie zwolni to matka natura zrobo swoje,ot co.....
MILICJANT
27.10.2017, 12:37
MILICJANT
Zamknac bandyte,debila
Jura
27.10.2017, 11:31
Jura
On dobrym chłopcem był i mało pił... znacie to? Tym razem nikogo nie zabił ale jeżeli uniknie kary to ta bezkarność wkońcu kiedyś kogoś zabije. Oby tylko winnych.
Zk
27.10.2017, 11:11
Zk
Już dajcie chłopakowi spokój
zzeezzz
27.10.2017, 11:05
zzeezzz
ZK,,ten młody mężczyzna jest potencjalnym zabójcą jeżdzi jak szalony po ulicach nie zważając na przejściach nie zwarzająć na nikogo ,,Taka osoba nie powinna siadać za kółko, a co by było gdyby jakieś dziecko ,nagle weszło na ulicę,,,gdyby to było twoje ZK dziecko,,Po znajomośći wszystko można załatwić,nadal śmiga busem gminnym ,mamusia załatwiła synalkowi robotę i synalek pokazuje swoje jaki to jest zadukany w sobie synalek elit Fromborka,
zk
27.10.2017, 10:50
zk
co wy ludzie piszecie w tych komentarzach prawdy nie znajac i obrazajac mlodego mezczyzne,kazdemu sie to moglo zdarzyc
PGR
27.10.2017, 10:47
PGR
Pewnie spieszyl sie do Paulinki?Gozej bedzie jak sie dowie jej maz to cie odstrzeli!Ale mongołow nie sieja!!!
............
27.10.2017, 13:13
............
jakie paulinki? ja tez lubie nezatki haha
Mo
27.10.2017, 9:53
Mo
Mozna
nie z Fromborka
26.10.2017, 22:38
nie z Fromborka
tatuś już działa... kolizja ha ha
nie z Fromborka
26.10.2017, 22:34
nie z Fromborka
kpina, ładna mi kolizja.... to jak wygląda wypadek?
Xyz
26.10.2017, 22:15
Xyz
Jezeli osoba po zdarzeniu drogowym wymaga 7 dni hospistalizacji to zdarzenie traktowane jest jako wypadek. Kazik a ty kim jestes podejrzewam ze pewnie bezrobotnym siedzacym przed komputerem ze niby lepszy niz jak to tam powiedziales zwykly robol bez szkoly sam pewnie po podstawowce. Piszcie oco chcecie ale to jest dobry chlopak
Ziom
26.10.2017, 22:08
Ziom
Nie piszcie głupot nikt nie będzie się podkładał w tak małej i oczywistej sprawie.Majac na uwadze opini wielu ludzi co do zachowania się na ulicach tego kierowcy oraz poważnie zniszczonych aut prowadzący te sprawę są zobowiązani powołać biegłych ktorzy ocenia jaka była prędkość i czy młody kierowca może posiadać prawo jazdy.Oceni to wszystko sąd i jak znam życie będzie to bezstronna opinia.
Ktoś
26.10.2017, 21:18
Ktoś
Jestem ciekaw jakie to obrażenia ale sa poszkodowani człowiek w szpitalu karetka pogotowia to kolizja czy wypadek.?
Kazik
26.10.2017, 21:24
Kazik
Zrobią tak aby to była kolizja ,poszkodowany w szpitalu ,wypadek w godzinach pracy Jak kolizja to sprawa rozejdzie sie po kościach a synalek tatusia nadal będzie smigał jak szalony po ulicach siejąc niebezpieczenstwo dla innych bo tatuś wszystko załatwi,,Jakie to jest skorumpowane,,Kolesiostwo,komuterstwo,
Kazik
26.10.2017, 21:02
Kazik
Skoro macie filmiki jak pajac szarżuje po ulicach Fromborka busem UM i chcąc nagłośnić sprawe trzeba zwrócić si e do wyższych instytucji bo fromborscy pały trzymaja z komendantem a i Braniewo mocy si e ,,tu trzeba działać odważnie i bez kolesiostwa,Niech gówniarz nauczy sie a nie zasłania sie tatusiem i mamusią Prawo obowiązuje wszystkich ,,NIE MA WYJĄTKÓW,,,Jeżdzi nadal busem UG bo nic innego nie potrafi robić a zatrudniony jest w UG jako zwykły robol,,No ale mama jest pracownikiem gminy a tatuś policji w tym miastevczku,,Burmistrzowa czegoś sie spodziewa ??
Krolik
26.10.2017, 20:53
Krolik
Tylko tłumik przerobiony nie podnosi osiągów. Byłem latem we Fromborku i nie widziałem konkurencji dla mnie. Na marginesie, pozdrawiam wszystkich Was miejscowych. Ładne macie dziewczyny.
ciekawy
26.10.2017, 19:19
ciekawy
przeczytając aktualizację artykułu zastanawiam się nad tym jak wyglądają zdjęcia z wypadku
Opix
26.10.2017, 18:54
Opix
No tak prawko zatrzymane a jeździ gminym wozem no to co jest grane bo nie rozumiem
Elbląg
26.10.2017, 18:40
Elbląg
Syn kierownika posterunku...
Nie mam pojęcia jak taka osoba jak ten kierownik posterunku pracuje w policji. Miałem z nim do czynienia, nie zna przepisów i ośmiesza polska policję. Gdybym to nagrał i dał w internet to komendant z Olsztyna był by dumny na pewno.
Anon
26.10.2017, 21:06
Anon
Jakbym dał to „w internet”, polonistka byłaby dumna
Do anon
27.10.2017, 11:01
Do anon
Czasem się tak mówi, pewnie ktoś specjalnie tak napisał. Ale pewnie anon w ostatniej grupie wiekowej hahaha
nie z Fromborka
26.10.2017, 17:33
nie z Fromborka
może trzeba zgłosić to gdzieś dalej... np. do Elbląga a lepiej do Olsztyna to może ktoś odpowiedni zainteresuje się tą sprawą jazdy bez prawka gdy je komuś zabiorą, tatuś... tu na prowincji ma spore możliwości by załatwić to i owo by sprawę ''ukręcić',' coś nieco o tym wiem
jajek
26.10.2017, 13:03
jajek
W większości przypadków Policja wystawia duplikat na 7 dni wiec prawdopodobnie jeździ legalnie. Pogadać sobie można ,ale bez wyzwisk i nie tu.
Czytaj bo warto
26.10.2017, 11:03
Czytaj bo warto
Zabrali debilowi prawko a jezdzi dalej busem z urzedu miasta i gminy frombork... Tak rodzice zalatwiaja.. Zdjecie ledwo co mam zrobione lecz filmik idealnie .. Cyzby tatus kierownik posterunku nie wiedzial ze synus bez prawa jazdy jezdzi ? Czy moze mama z gminy nie wiedziala ze syn prowadzi auto bez prawa jazdy ? Jest filmik z data godzina i wszelkimi szczegolami :) NAGLASNIAMY TO :)
ZZYYZZOO
26.10.2017, 12:40
ZZYYZZOO
Musimy to nagłośnić,,tatuś wszystko załatwi a synalek nadal będzie siał na drogach niebezpieczeństwo,,Nie jest po za prawem,,,A urząd Gminy pozwala na jazdę busem ,i nic nie robią z tym,,NAGŁASNIAMY,,
jajek
25.10.2017, 21:52
jajek
To małe miasto i naród czeka na to by komuś dokopać. Sam to przeżylem dlatego wiem jak to boli. Oceniajmy zawsze całokształt ,chłopak jest narwany to fakt,alepracuje działa aktywnie w osp wiec nie jest wypaczony ... dał ciala na całej linii. Jest dorosły i nie można w żaden sposób go usprawiedliwiać,ale wyzywanie od chorych jest naprawdę nie na miejscu. Jak ktoś pisze ze każdemu to się może przydarzyć tez nie klei się kupy,mało kto jeździ setką w zabudowanym...czas chyba zakończyć to wszystko, niech młodzi (dorośli również) wyciągną wnioski ,chłopak z ups niech dochodzi do zdrowia....
zzeeewww
26.10.2017, 12:36
zzeeewww
Nadal jeździ busem gminnym,,och jak bardzo można wszystko załatwić gdy sie jest komendantem policji i ma sie znajomości ,Jeszcze dojdzie do tego że cały ten wypadek uznaja za małą kolizję ,i nic z tego nie będzie NAGŁAŚNIAJMY ,,Niech nie traktuje sie wybiórczo synalka tatusia ,,
Kazik
26.10.2017, 21:59
Kazik
On jeżdzi nawet 12 po terenie zabudowanym bo jemu wolno??Ach bo to chłopak z ADHD I znany fromborski pajac syn tatusia??
lalal
25.10.2017, 21:20
lalal
Będzie na Braniewiaku ^ ^
Asss
25.10.2017, 21:18
Asss
Znam nie od dzisiaj Pana K.K i wiem ze nie zrobil tego specjalnie. Wszyscy go obwiniacie ze on to i tamto. Faktycznie to byla jego, ale kazdego moglo to spotkać. Nie mozecie byc pewni ze was to kiedyś nie spotka. I nie wypisujcie tutaj ze on jezdzi nie przepisowo, bo kazdy z was tak jeździ.
Jestem z Fromborka
25.10.2017, 21:17
Jestem z Fromborka
To ze jeździł za szybko to fakt; ale wyzywanie go zaraz od psychicznie chorych itp. to jest dopiero chore, celowo tego nie zrobił dostał nauczkę i karę za błąd jaki popełnił i może to go czegoś nauczy, a to czy ktoś ma Opla, bmw czy golfa to co to kur...a kogo obchodzi???
Frombek
25.10.2017, 21:10
Frombek
Panie..ski. napisz jeszcze jakie masz wykształcenie;bo jak znam życie to żadne....napisz z kim się trzymasz,jakie leki bierzesz i pomyśl co będzie jak przy kontroli dostaniesz tester na prochy?
Jajek to glupek
25.10.2017, 20:48
Jajek to glupek
Jajek a ty jesteś przygłupem i nie wypisuj tó jak się nei znas gupku
Ogień z Kwiatowej ;)
25.10.2017, 20:46
Ogień z Kwiatowej ;)
Kozak w necie? Pizda w świecie? A pod Biedronką mówicie dzień dobry Panie ****ski :) Tutaj jesteście anonimowi to popis wiedzy? Mnie stać na nowe bmw;) tylko po co? Podczas miejskiego treningu jak zapie*dolę w coś to będzie szkoda;) A jak pozamiatam dupą na parkingu to chyba nikomu krzywdy nie robię? Chyba ze Fromborskie nieroby mają słuch wyczulony na inne brzmienie niż pożyczone od taty "Piździkółko" z silnikiem 1,1 benz ;)
Frombek 1
25.10.2017, 21:06
Frombek 1
Pizdzikółko to te twoje 1.8 w gazie którym podobno zamiatasz dupą?? a dzień dobry to Ci chyba mietki mówią. wylapiesz gonga to zwolnisz.
ktoś
25.10.2017, 21:14
ktoś
Kolego wyładuj emocję dziś na innym kierowcy, bohaterze artykułu. Jak inne Fromborszczaki wyłapią glebe wtedy ich będziemy sądzić; ) Dziś w role głównej uszaty... A co najlepsze pan Norbi nawet nie wie, że ktoś w jego imieniu pisze.. Masakraaa.. Podszywacie się za swoich bohaterów?
A B
25.10.2017, 20:40
A B
Lubię KK,, i myślę że nie można dzisiaj chłopaka ganić ,ON tego nie chciał,i nic nie ma do rzeczy że tatuś pracuje gdzie pracuje,Każdemu może sie zdarzyć .Dziś plucie jadem nic nie da ,Szkoda chłopaka ,i jednego i drugiego,
abc
25.10.2017, 20:42
abc
Co ty bredzisz ? Jak szkoda ? Zapierdziela nieodpowiedzialnie na granicy katastrofy i Ty masz czelność pisać że go szkoda ?
Frombek
25.10.2017, 20:37
Frombek
Dostaniesz bombę niedorozwoju i będzie wstyd przygłupie z burackiego bmw
AB
25.10.2017, 21:13
AB
Dla mnie szkoda obu panów i jednego i drugiego,,Nie dla mnie osądzać o winie i każe od tego sa sądy a że tatuś pracuje gdzie pracuje to nie ma nic wspólnego,Mam te empatie że szkoda mi kazdego człowieka ,poszkodowanego w wypadku ,,Taki ABC jesteś mądry ?anonimowy że az strach sie bać Taki z ciebie bohater ABC,,podpisz sie z imienia i nazwiska,,Nie??Strach cie obleciał??A plucie jadem to ok twoim zdaniem,,
Ogień z Kwiatowej ;)
25.10.2017, 20:31
Ogień z Kwiatowej ;)
A ja mam wyjebane ^ ^
Mieszkaniec
25.10.2017, 19:55
Mieszkaniec
Tata pomoże dla syna czy nie pomoże. Co o tym sądzicie. Hahaha ha
Facet
25.10.2017, 18:57
Facet
Myśle ze sprawa zostanie wyjaśniona sprawiedliwie i bez niejasności a monitoring przejrzy prokurator skoro jest tyle informacji .Tatus nic nie pomoże w tych czasach.
Róża
25.10.2017, 18:30
Róża
Nareście może teraz ktoś sie tym na poważnie zainteresuje bo jak jeżdzi ten chłopak to przechodzi ludzkie pojęcie ,Oczywi scie tatuś nie pozwoli na przejrzenie monitoringu ulic Fromborka bo jak to synka wsypie??Autem MIG jeżdzi jak szalony nie zważając na żadne pasy dla pieszych ,predkośc ,i nie przestrzeganie znaków ,to norma Bardzo zdziwię si e gdy tatuś załatwi zwrot prawka,,Aż synek kogoś zabije ,,albo z kogo s zrobi kalekę
jajek
25.10.2017, 17:06
jajek
Chłopak jest jaki jest i wcale dużo nie odbiega od często popapranych ludzi we Fromborku. Jedni będą go skrajnie bronić(to paradoksalnie najgorszy gatunek ludzi we Fromborku ),a drudzy winić ,a prawda jest taka ,że rodzice ,pracownicy urzędu i mieszkańcy wiedzieli jaka jest prawda ,ale widocznie nie mieli ochoty skutecznie zareagować....
Zes
25.10.2017, 16:18
Zes
Nareszcie jeden szybki został wyeliminowany z Fromborskich drog.jezdzil jak szaleniec
Jonek
25.10.2017, 14:25
Jonek
Widać ewidentnie że malo treningów na parkingu przy dworcu z kolegą od czerwonego bmw coupe 1.8 lpg ktory zspier...la po naszym miescie swoim bolidem wyróżniającym się pięknym brzmieniem dzięki tłumikowi którego nie może zbraknąć w żadnej wiejskiej bm'ce, podnoszącym osiągi tej pięknej bestii do granic możliwości wzbudzając jednoczesnie respekt i prestiż pod wiejskimi remizami oraz ziomeczkiem od golfa 3 oklejonego naklejkami dodawanymi do filtra stożkowego którego ma zaszczyt mieć u siebie pod maską dzieki czemu szybsze driftowanie przy placu zabaw na trawie po deszczu nie stanowi dla niego problemu. Ćwiczcie chlopaczki bo szroty sie na was wzbogacą.
Ktoś
25.10.2017, 19:11
Ktoś
A ty masz jakiś problem. Jak masz to dawaj na priv a nie sie tu wypowiadasz.
Jonek
25.10.2017, 19:28
Jonek
Ten tłumik to chyba przedłużenie twojego ''ego'' aaaa i wyjmij słomę z butów jak do mnie mówisz:)
ktoś
31.10.2017, 17:38
ktoś
Co cię to interesuje co inni ludzie odpierlalają od tego jest policja, masz kompleks wielkości ?
mieszkaniec fromborka
25.10.2017, 14:01
mieszkaniec fromborka
wlasnie kto jemu dal prawko jest chory psychicznie po specjalnej szkole jezdzic nie umie jeszcze tym opelkiem to wolno jezdzil ale jak dopadl się do busa urzędu miasta to wtedy popisywal się wyp[rzedzanie na podwojnej ciaglej to u niego norma tak jak nie przepuszczanie na przejściu dla pieszych tak prawde mowiac jak odzyska prawko to kiedyś kogos zabije
Hahaha
25.10.2017, 12:57
Hahaha
Kto wgl daje takiemu prawo jazdy przeciez to chory leb jest tak samo nwm kto go do osp wzial widac ze znajomosni swoje robia buhahahahaha :DDD
Bicz pas pala
25.10.2017, 12:54
Bicz pas pala
Tatus juz smarowal przed przyjazdem pogotowia :D
Xyz
25.10.2017, 12:38
Xyz
Policja powinna przejrzeć monitoring miejski. Wystarczy z ostatnich 48h żeby zobaczyć jak ten opel porusza sie po ulicu Kopernika. Prędkość i wyprzedzanie na wysepkach to standart.
loading...