O krok od tragedii. Pijany kierowca omal nie rozjechał mężczyzny

Dwa lata więzienia grożą kierowcy chryslera, który prowadził auto pod wpływem alkoholu. Mężczyzna przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle i omal nie staranował pieszego. Pijanego kierowcę ujęli i przekazali w ręce policji policji przypadkowi świadkowie, których zaniepokoiło niebezpieczne zachowanie 50-latka.

W minioną niedzielę (5 listopada) w godzinach popołudniowych dyżurny jednostki Policji Braniewie otrzymał informację, iż na ulicy Jana Matejki w Braniewie mieszkańcy zatrzymali kierowce chryslera, który prawdopodobnie jest pod działaniem alkoholu. Policjanci po przybyciu na miejsce zbadali kierującego na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że 50 - letni kierujący był pijany. W organizmie miał 2.5 promila alkoholu. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

 

Dzięki nagraniom z naszych kamer policjanci ujawnili także szereg wykroczeń jakie popełnił nietrzeźwy kierowca. Jednym z najniebezpieczniejszych, był przejazd przez skrzyżowanie na czerwonym świetle.

 

Noc z niedzieli na poniedziałek pijany kierowca spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Teraz ze swojego skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem. Za popełnienie przestępstwa grozi mu kara nawet dwóch lat pozbawienia wolności.

 

Więcej w materiale wideo

Redakcja TVBraniewo24
O krok od tragedii. Pijany kierowca omal nie rozjechał mężczyzny
— Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

frombork
07.11.2017, 16:38
frombork
ciekawe jak ty wygladasz ,mysle ze jak zwykła parówa bohaterze zapaciany..brawo Adam ,jednego debila za kółkiem mniej
Do bohater
07.11.2017, 16:31
Do bohater
Nadajesz sobie nazwe bohater, chyba sie kolego pomyliles, anonimowo bohater nie hejtuje, poziom komentarza wymagalby okreslenia tylko i wylacznie zatego pomoca wulgaryzmu, inteligencja kolego nie grzeszysz!
...
07.11.2017, 15:42
...
SYGNALIŚCI z PiS już pracują
bohater
07.11.2017, 9:07
bohater
nie wygladasz na takiego ktory ma kupe kasy :)
Magda
07.11.2017, 8:54
Magda
Brawo dla tych Panów .