Zostań wolontariuszem 26. Finału WOŚP!

Zostań wolontariuszem 26. Finału WOŚP! fot. Z.Malinowski
Braniewski Sztab WOŚP ogłasza nabór wolontariuszy 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy, którzy chcą kwestować 14 stycznia, powinni wypełnić ankietę i w dniach 17-18 listopada zgłosić się do hufca ZHP w Braniewie.

Już za dwa miesiące po raz 26. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dokładnie 14 stycznia 2018 roku na ulice polskich miast wyjdzie ponad sto tysięcy wolontariuszy, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Jak co roku w akcję włącza się także Braniewo. Tradycyjnie, organizacją finału zajmuje się Braniewski Sztab WOŚP działający przy Hufcu ZHP w Braniewie.

 

Obecnie trwają przygotowania do rekrutacji wolontariuszy. Do sprawnego przeprowadzenia finału potrzebnych jest ich ponad 200.

 

Co zrobić, żeby zostać wolontariuszem?

Wystarczy wydrukować i wypełnić załączoną ankietę, a następnie zgłosić się do hufca ZHP w Braniewie (ul. Armii Krajowej 9) w dniach: 17 listopada w godz. 17-19.00 lub 18 listopada w godz. 10.00-14.00.

 

Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków

Temat przyszłorocznego Finału WOŚP brzmi: "Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". Fundacja będzie zbierała pieniądze na szpitale położnicze. Chce wyposażyć je w stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, pompy infuzyjne, specjalistyczne aparaty USG oraz pulsoksymetry.

 

Informacje o przygotowaniach do 26. Finału WOŚP w Braniewie znajdziecie na Facebookowym profilu braniewskiego sztabu

 

 

A tak wyglądał ubiegłoroczny - 25. Finał WOŚP w Braniewie

 

Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (1)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.