Zmiana w składzie rady powiatu. Karpiński w miejsce Kunca

Zmiana w składzie rady powiatu. Karpiński w miejsce Kunca fot. archiwum redakcji
Zmienił się skład osobowy Rady Powiatu Braniewskiego. Na ostatniej sesji (23.11), uroczyste ślubowanie złożył Andrzej Karpiński. Nowy radny zastąpił Włodzimierza Kunca, który zrezygnował z pełnionej funkcji.

Postanowienie o wygaszeniu mandatu radnego wydał Krzysztof Nowaczyński, pełniący funkcję komisarza wyborczego w Elblągu. Podstawą decyzji, było pisemne oświadczenie Włodzimierz Kunca, w którym zrezygnował z pełnionej funkcji. Zgodnie z prawem jego miejsce powinien zająć kolejny kandydat z tej samej listy wyborczej. Tak się jednak nie stało. Ryszard Doda (KWW Porozumienie Samorządowe), który w wyborach samorządowych w 2014 roku w okręgu nr 1 zdobył 233 głosy, odmówił przyjęcia mandatu. W tej sytuacji na nowego członka rady, komisarz powołał Andrzeja Karpińskiego (215 głosów). 

Redakcja TVBraniewo24
XXXII sesja Rady Powiatu Braniewskiego
— Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

POLAK
04.01.2018, 9:17
POLAK
wstępów co nie miara ,witam tego i owego jak za komuny ,PANOWIE I PANIE TO WASZA PRACA SZKODA MINUT ANTENOWYCH NA PRZYWITANIA , KONKRETNIE -! TO SĄ PUBLICZNE PIENIĄDZE MAMY WIELE INNYCH POTRZEB SPOŁECZNYCH {przywitania tak ale prywatnie panie prywatnie}
Jaki
03.12.2017, 18:54
Jaki
Jedyny człowiek który nie rzuca słów na wiatr, pisał po śmierci Burmistrza Henryka że wycofuje sie z polityki bo już nigdy nie będzie tak samo jak było za życia Pana Burmistrza i słowa dotrzymał, a tym wszystkim którzy będą pisać takie bzdury typu że dostał wyrok bądź dostanie albo jeszcze inne bzdury to radzę najpierw sprawdzić posiadane informacje aby nie robić z siebie idioty.
Taki
06.12.2017, 17:17
Taki
Powód jest taki, że nie udało się obalić leszka mściwego i tyle!