Pożar daewoo i nissan w rowie. Strażacy podsumowali weekend

  • 4 grudnia 2017, 9:13
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w Braniewie
  • Na sygnale
Pożar daewoo i nissan w rowie. Strażacy podsumowali weekend fot. PSP w Braniewie
W miniony weekend strażacy dwukrotnie interweniowali na terenie powiatu braniewskiego. W sobotę w Piotrowcu gasili pożar auta, w niedzielę interweniowali w Płoskini, gdzie doszło do zdarzenia drogowego.

W sobotę, 2 grudnia kilkanaście minut po godz. 20:00 braniewscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze pojazdu osobowego w pobliżu miejscowości Piotrowiec. Na miejsce pożaru skierowano strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz strażaków-ochotników z OSP Pieniężno. W chwili dojazdu do miejsca zdarzenia ogniem objęty był cały daewoo tico. Strażacy przy wykorzystaniu piany gaśniczej oraz wody ugasili pożar auta. Sprawdzono również teren wokół pojazdu.

 

W niedzielę, 3 grudnia około godz. 05:00 strażacy z komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem auta osobowego w miejscowości Płoskinia. Na miejsce skierowano strażaków z PSP w Braniewie, strażaków – ochotników z OSP Płoskinia oraz zespół ratownictwa medycznego. Na łuku drogi powiatowej kierujący nissanem straciła panowanie nad pojazdem, który wypadło z drogi i zatrzymało się na poboczu. Autem podróżowały trzy osoby. Aby bezpiecznie wydobyć jedną z osób strażacy użyli sprzętu hydraulicznego. Po ocenie stanu zdrowia przez lekarza uczestnicy zdarzenia nie wymagali hospitalizacji.

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (15)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.