Po raz 26. zagramy z Orkiestrą Jurka Owsiaka

Po raz 26. zagramy z Orkiestrą Jurka Owsiaka fot. archiwum redakcji
Już w najbliższa niedzielę odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra zagra również w Braniewie. Podobnie jak w ubiegłych latach wydarzenia związane z finałem z odbywać się będą w Braniewskim Centrum Kultury. Pieniądze z tegorocznej zbiórki zostaną przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Orkiestrowa scena w BCK ruszy w niedzielę o 11.30. Jako pierwsi zaprezentują się seniorzy. W dalszej części programu zobaczymy podopiecznych Warmińskiej Szkoły Artystycznej, Szkołę Tańca "INICJATYWA Dane Studio" oraz Klub Sportowy "Sportowa Inicjatywa Warmia". Nie zabraknie także sporej dawki muzyki w wykonaniu zespołów: Black Out, Ciąg Dalszy Nastąpił, Szwindel i BANAU. Podczas tegorocznego finału wystąpi również solista Tomasz Owczarek.

Sceniczne występy artystów przeplatane  będą  licytacjami gadżetów i upominków przekazanych przez darczyńców. Do wylicytowania będą m.in. kursy prawa jazdy, karnety na usługi fryzjerskie, roczne pakiety telewizji kablowej i internetu.

Braniewski finał będziecie mogli obejrzeć również w internecie! Transmisję z BCK rozpoczniemy w niedzielę w południe. 

Redakcja TVBraniewo24
Po raz 26. zagramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (1)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.