Znamy kolejne kandydatki do tytułu Miss Ziemi Braniewskiej 2018

Znamy kolejne kandydatki do tytułu Miss Ziemi Braniewskiej 2018 fot. redakcja
Za nami drugi casting do wyborów Miss Ziemi Braniewskiej 2018. Do grona finalistek dołączyło 9 kandydatek, które już w marcu podczas finałowej gali powalczą o tytuł najpiękniejszej.

Zanim jury dokonało wyboru, kandydatki najpierw musiały wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. Później czekała je krótka rozmowa z organizatorami konkursu. Dziewczyny przedstawiały się i odpowiadały na pytania komisji. Następnie organizatorzy sprawdzili jak kandydatki poruszają się na wysokich obcasach. Dziewczyny zaprezentowały się w sukienkach, a następnie w strojach kąpielowych.

 

W czwartek 1 lutego o 17.00 w Hotelu Warmia odbędzie się casting finałowy. To już ostatnia szansa na zakwalifikowanie się do grupy najpiękniejszych pań, które wezmą udział w marcowej gali.

 

Finał konkursu Miss Ziemi Braniewskiej 2018 odbędzie się 3 marca 2018 r., w Braniewskim Centrum Kultury. Kandydatki wyłonione w eliminacjach powalczą o tytuł najpiękniejszej mieszkanki powiatu braniewskiego i udział w regionalnym konkursie Miss Warmii I Mazur 2018. Najpiękniejsze dziewczyny mogą liczyć również na atrakcyjne prezenty.

- Dzięki sponsorom, w puli nagród znajdzie się m.in. złot biżuteria, weekend w apartamencie przy polach golfowych, zestawy ekskluzywnych kosmetyków i wiele innych cennych niespodzianek - mówi Anna Kowalczyk organizatorka Miss Ziemi Braniewskiej 2018.

Tegoroczną galę uświetni występ piosenkarki Gosi Andrzejewicz. Wydarzenie zostało objęte patronatem Burmistrza Braniewa.

 

Rezerwacje biletów pod nr tel. 601 430 395. Cena 29 zł.
 

Partnerzy i sponsorzy:

Nazali Naft, Maks-Kantor, Novar, Molluscoo, Doradztwo finansowe i biznesowe Marta Piątkowska, Zbigniew Brewczak, Karen Paul, Pover Fit, Ntl Solution, Hotel Warmia &Spa.

Redakcja TVBraniewo24
Znamy kolejne kandydatki do tytułu Miss Ziemi Braniewskiej 2018
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (72)

Udostępnij:
Oceń: