Tomasz Steńczyk w Klubie Metro. Mamy dla Was dwa bilety

W piątek, 9 lutego w braniewskim Klubie Metro wystąpi Tomasz Steńczyk. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00.

Do słuchania piosenek Agnieszki Osieckiej nie trzeba nikogo zachęcać, bo ma ona swoich wielbicieli od dziesiątków lat i w wielu pokoleniach. Z jej tekstami mierzyło się już wielu artystów. Jednym z nich jest właśnie Tomasz Steńczyk, muzyk z Elbląga, obdarzony niezwykłym głosem, a przy tym autor oryginalnych rockowo-jazzowych aranżacji muzycznych tych największych pereł muzyki rozrywkowej.

Tomasz Steńczyk znany jest już na poetyckiej scenie muzycznej od wielu lat. Jest laureatem Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, Spotkań zamkowych „Śpiewajmy poezję” w Olsztynie, Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej w Warszawie, zdobywcą grand prix na festiwalu piosenki aktorskiej w Rybniku. Płyta z tekstami Agnieszki Osieckiej „Moja kokaina” to druga już płyta w dorobku Steńczyka, oceniana przez krytyków jako bardzo oryginalna. 

 

Mamy dla Was dwie wejściówki! 

Jak je zdobyć? Wystarczy udostępnić na swoim profilu post opublikowany na fanpage Telewizji Braniewo 24. Spośród wszystkich, którzy udostępnią informację do jutra (piątek) do godz. 12.00, wybierzemy dwie osoby, które otrzymają bilety. Zwycięzcy zostaną poinformowani w prywatnych wiadomościach na facebooku. 

 

9.02.2018 r. godz. 20.00 Klub Metro ul. Gdańska 32

Bilety w cenie 10.00 zł do nabycia przed koncertem.

 

Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

widz
15.02.2018, 11:53
widz
A kiedy będzie relacja z koncertu?
braniewianka
10.02.2018, 11:11
braniewianka
byłyśmy na cudownej imprezie prosimy o więcej
braniewianka
09.02.2018, 0:44
braniewianka
takie ekstra klimaty u nas w mieście cudownie