Kolizja i zgubiony ładunek. Pechowe przedpołudnie na ulicach Braniewa

Kolizja i zgubiony ładunek. Pechowe przedpołudnie na ulicach Braniewa fot. redakcja
Dzisiejsze przedpołudnie okazało się pechowe dla kierowców trzech aut poruszających się po Braniewie. Najpierw doszło do kolizji na ul. Gdańskiej, kilka minut później na skrzyżowaniu Kościuszki - Królewiecka kierowca ciężarówki zgubił ładunek. Na szczęście w obu przypadkach nikt nie został poszkodowany.

Do pierwszego zdarzenia doszło chwilę po 9.30 na ulicy Gdańskiej. Jak ustalili na miejscu policjanci, mieszkanka gminy Lelkowo podróżująca Audi A4, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy volkswagena passata, w wyniku czego doszło do zderzenia. Uczestnicy kolizji nie odnieśli żadnych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi.

- Za spowodowanie zagrożenia w bezpieczeństwie ruchu drogowego, funkcjonariusze ukarali 29-letnią kierującą 220 zł mandatem oraz 6 punktami karnymi - informuje st.sierż. Damian Sorkowicz z KPP w Braniewie.


Niemal w tym samym czasie na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną miało miejsce inne zdarzenie.
Kierujący białą ciężarówką skręcał w prawo z ulicy Kościuszki w Królewiecką. Na zakręcie z auta na jezdnię zaczęły wypadać kilkumetrowe, metalowe rury. Na szczęście w pobliżu nie było pieszych.

Kierowca szybko zorientował się, że zgubił ładunek, zatrzymał pojazd i uprzątnął materiały hydrauliczne z drogi. Zdarzenie spowodowało chwilowe utrudnienia w ruchu.  

Redakcja TVBraniewo24
Kolizja i zgubiony ładunek. Pechowe przedpołudnie na ulicach Braniewa
— Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

myślę tak samo jak gosc
17.02.2018, 14:39
myślę tak samo jak gosc
zakaz parkowania na chodniku powinien być nic nie widać Zgadza się kierowca wyjeżdżając z tej uliczki nie widział musiał wyjechać na ul by coś zobaczeń. samochody nie powinny parkować na chodnikach ! są od tego parkingi na przed bazyliką ale ludzie gdyby mogli to do sklepów by wjeżdżali.
driver
16.02.2018, 19:04
driver
Lampa, błotnik, zderzak i pińcet z ubezpieczenia wpadnie :]
iksek
16.02.2018, 18:22
iksek
idealnie mu się wystawiła. Tylko bić
gosc
16.02.2018, 16:29
gosc
zakaz parkowania na chodniku powinien byc nic nie widac
kierowca
16.02.2018, 16:08
kierowca
Koles z paska mógł spokojnie ominąć audicę
Silver
19.02.2018, 23:48
Silver
Jak dobrze przyjrzysz się filmowi to kierowca z passata nie miał zbytnio możliwości na ominięcie audi gdyż z naprzeciwka jechał bus a kierowca reaugawł hamując. audi wyjechało gdy passat był ok 2-3 m od niego. Byłem w podobnej sytuacji gdy na królewieckiej wyjechał mi facet na wysokości parkingu MRÓWKI. droga była mokra i zacząłem hamować impulsowo uciekając na drugi pas. samochód zatrzymał się nad rowem. w tym wypadku kierowca audi powinna zachować szczegolną ostożnoś a ta gdy tylko zobaczyła że bus chce wjechac w jej uliczke chciała szybko uciekac z niej
Wisnia
16.02.2018, 17:57
Wisnia
Gość ABS nie miał, w panice zapomniał hebel odpuścić i poszedł prosto.
Cwaniak
16.02.2018, 17:36
Cwaniak
Po co skoro może odszkodowanie dostać? ;)