Kolizja i zgubiony ładunek. Pechowe przedpołudnie na ulicach Braniewa

Kolizja i zgubiony ładunek. Pechowe przedpołudnie na ulicach Braniewa fot. redakcja
Dzisiejsze przedpołudnie okazało się pechowe dla kierowców trzech aut poruszających się po Braniewie. Najpierw doszło do kolizji na ul. Gdańskiej, kilka minut później na skrzyżowaniu Kościuszki - Królewiecka kierowca ciężarówki zgubił ładunek. Na szczęście w obu przypadkach nikt nie został poszkodowany.

Do pierwszego zdarzenia doszło chwilę po 9.30 na ulicy Gdańskiej. Jak ustalili na miejscu policjanci, mieszkanka gminy Lelkowo podróżująca Audi A4, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy volkswagena passata, w wyniku czego doszło do zderzenia. Uczestnicy kolizji nie odnieśli żadnych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi.

- Za spowodowanie zagrożenia w bezpieczeństwie ruchu drogowego, funkcjonariusze ukarali 29-letnią kierującą 220 zł mandatem oraz 6 punktami karnymi - informuje st.sierż. Damian Sorkowicz z KPP w Braniewie.


Niemal w tym samym czasie na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną miało miejsce inne zdarzenie.
Kierujący białą ciężarówką skręcał w prawo z ulicy Kościuszki w Królewiecką. Na zakręcie z auta na jezdnię zaczęły wypadać kilkumetrowe, metalowe rury. Na szczęście w pobliżu nie było pieszych.

Kierowca szybko zorientował się, że zgubił ładunek, zatrzymał pojazd i uprzątnął materiały hydrauliczne z drogi. Zdarzenie spowodowało chwilowe utrudnienia w ruchu.  

Redakcja TVBraniewo24
Kolizja i zgubiony ładunek. Pechowe przedpołudnie na ulicach Braniewa
— Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze

Na czas ciszy wyborczej przed wyborami samorządowymi 2018 komentarze zostały wyłączone.