Miłośnicy sportów ekstremalnych doczekają się skateparku. Obiekt ma być gotowy jeszcze w tym roku

Miłośnicy sportów ekstremalnych doczekają się skateparku. Obiekt ma być gotowy jeszcze w tym roku fot. archiwum redakcji
Były pisma, prośby i petycja z poparciem prawie 3000 mieszkańców. Po blisko 7 latach starań braniewska młodzież doczeka się skateparku z prawdziwego zdarzenia. Obiekt będzie zlokalizowany na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu przy ul. Łąkowej i ma zostać oddany do użytku jeszcze w tym roku.

W ramach inwestycji powstanie plac wyposażony w elementy przeznaczone dla użytkowników deskorolek, rolek i rowerów BMX. Teren będzie oświetlony nowoczesnymi lampami Led. Powstaną chodniki i miejsca przeznaczone do odpoczynku. Wszystko na powierzchni prawie 1200 m2. Jak informują urzędnicy ostateczny układ i wyposażenie skate parku były konsultowane z młodzieżą,

Skatepark ma kosztować blisko pół miliona złotych. 185 tysięcy zł samorządowcy pozyskali z Lokalnej Grupy Rybackiej, o podobną kwotę będą wnioskować do Ministerstwa Sportu. Lada dzień zostanie ogłoszony przetarg, który wyłoni wykonawcę. Obiekt ma zostać oddany do użytku we wrześniu bieżącego roku.

Więcej informacji w materiale wideo.

Redakcja TVBraniewo24
Miłośnicy sportów ekstremalnych doczekają się skateparku z prawdziwego zdarzenia
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (4)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wnioski
02.03.2018, 2:19
Wnioski
Miał być na terenie Mosu, przeciez. Co to za zmiana? Poza tym ogrodzony bedzie mam nadzieje, zeby podejrzane towarzystwo nie nagabywalo ludzi chodzacych ogrodkami do pracy. I powinien byc dzwiekoszczelny (marzenie), zeby spacerujacy tamtedy ludzie i wlasciciele ogrodkow nie musieli wysluchiwac ku, chu, pier i innych wstawek w jezyku swiatlych mlodzianow korzystajacych ze skateparku. I obowiazkowo patrol policji na stale. Nie oszukujmy sie, beda browary i inne towary. Jak najdalej od zwyklych mieszkancow.
abc
02.03.2018, 0:13
abc
Wspaniała wiadomość .
Ostatni rok
01.03.2018, 17:47
Ostatni rok
Ostatni rok kadencji leci to i za robotę się wzięli haha, ale jednym słowem żegnamy: WYPAD !!!
Xaxa
01.03.2018, 17:24
Xaxa
Czekałem 12 lat na to
...
01.03.2018, 14:08
...
i tak wam nic nie pomoże. żegnamy panią i nauczycieli. pa!