„spoKREWnieni służbą”. Strażacy zapraszają do oddawania krwi

  • 4 marca 2018, 13:32
  • Informacja prasowa
  • Wydarzenia
Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie zapraszają do udziału w akcji poboru krwi. Akcja przeprowadzona zostanie 6 marca w godz. 08:15 – 11:00 w świetlicy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

Zbiórka realizowana jest w ramach ogólnopolskiej akcji honorowego oddawania krwi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych - „spoKREWnieni służbą” Krew może oddać każdy pełnoletni mieszkaniec.

Patronat nad ogólnopolską akcją honorowego oddawania krwi „SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ” objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. W ramach akcji, przez cały marzec w różnych punktach na terenie całego kraju Polski honorowo oddawać krew.

Pamiętajmy o tym, że nasza krew jest bezcennym, często jedynym ratującym zdrowie i życie, darem!

Informacja prasowa

Zdjęcia (1)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

straszak
04.03.2018, 21:05
straszak
jak tak można popaść w paranoje ?dlaczego nawet strażacy chełpią i zasłaniają się niejednokrotnie mordercami.CZY NA PEWNO SZANOWNI DRUHOWIE- PANOWIE Z KARABINAMI KTÓRZY MORDOWALI CZASEM CAŁE WIOSKI SĄ DOBRYM PRZYKŁADEM DLA STRAŻAKÓW????MYŚLĘ ŻE PADLIŚCIE OFIARAMI GRY POLITYCZNEJ I ŻAL MI WAS I WSTYD!
Mieszkaniec Braniewa
09.03.2018, 11:28
Mieszkaniec Braniewa
Ciekawych czasów dożyliśmy, w których z morderców kobiet i dzieci robi się bohaterów, a z żołnierzy żołnierzy wyklętych.