Konsultacje w sprawie zagospodarowania terenu ZOO i byłej stadniny koni

START22 marca 2017, 16:00
KONIEC22 marca 2017, 19:00
MIEJSCEBraniewskie Centrum Kultury (sala nr 7), ul. Katedralna 9, Braniewo
ORGANIZATORBiuro Projektowe „ARAMIX”, Urząd Miasta Braniewa

22 marca w Braniewskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie utworzenia stref rekreacji i odpoczynku na terenie ZOO przy ul. Botanicznej oraz w miejscu byłej stadniny koni przy ul.Moniuszki.

 

Podczas spotkania przedstawiciele Biura Projektowego "Aramix" zaprezentują  rozwiązania projektowe proponowane do wprowadzenia w ramach zagospodarowania przestrzeni publicznych na terenie Braniewa.

 

Uwagi oraz propozycje dot. opracowania, mieszkańcy będą mogli zgłosić bezpośrednio na spotkaniu lub przesłać w formie pisemnej w terminie do 5 kwietnia pocztą na adres: Biuro Projektowe "ARAMIX" ul.Grunwaldzka 3 lok.50, 08-300 Sokołów Podlaski lub pocztą elektroniczną na adres: aramix_ik@ tlen.pl z dopiskiem „Spotkania informacyjne – Zagospodarowanie Przestrzeni Publicznej Miasta Braniewa - Utworzenie stref rekreacji i wypoczynku”.

Uwagi, wnioski i zastrzeżenia zostaną przeanalizowane i w przypadkach uzasadnionych tj. możliwych do wprowadzenia ze względów technicznych, prawnych i finansowych, zostaną uwzględnione w procesie projektowym.

 

Termin spotkania:

22 marca 2017 r. 

  • Część I – godz.16:00 - 17:30 - Utworzenie Stref Rekreacji I Odpoczynku Na Terenie Zoo Przy Ul. Botanicznej
  • Część II – godz.17:30 - 19:00 - Utworzenie Stref Rekreacji I Odpoczynku Na Terenie Byłej Stadniny Koni Przy Ul. Moniuszki

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.