Policjanci organizują zawody sportowe. Do wygrania cenne nagrody

START21 września 2018, 10:00
KONIEC21 września 2018, 13:00
MIEJSCESala sportowa Szkoły Podstawowej nr 5 w Braniewie
ORGANIZATORKPP w Braniewie

Jesteś osobą pełnoletnią? Chcesz sprawdzić się na torze przeszkód, wygrać cenne nagrody i zobaczyć, na czym polega policyjna służba? Nie czekaj i już dzisiaj zgłoś swój udział w zawodach! 

 

Zawody sportowe ,,Zostań jednym z nas'' odbędą się 21 września 2018 r. w Braniewie (w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Braniewie, ul. Moniuszki 22 A) o godz. 10:00. Uczestnicy będą zmagać się na sprawnościowym torze przeszkód, tym samym, który pokonuje każdy kandydat do Policji.

Organizatorem turnieju jest Komendant Powiatowy Policji w Braniewie, wspólnie z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów w Olsztynie. Honorowym patronatem przedsięwzięcie objęli – Wojewoda Warmińsko Mazurski, Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, Starosta Powiatu Braniewskiego oraz Burmistrz Miasta Braniewa.
Kształtowanie pozytywnego wizerunku Policji w społeczeństwie, zachęcenie do wstąpienia w policyjne szeregi, propagowanie zdrowego stylu życia, aktywnego wypoczynku oraz integracja środowiska funkcjonariuszy i mieszkańców– to główne cele zawodów.

W zawodach może wziąć udział każda pełnoletnia osoba (poza funkcjonariuszami służb mundurowych). Zgłoszenia należy dokonać poprzez wysłanie formularza (regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania w linku) na adres e-mail : prasowy@braniewo.ol.policja.gov.pl lub osobiście w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Braniewie (ul. Moniuszki 11A).  Zapisy przyjmowane są do dnia 17 września 2018 r.

Dla najlepszych czekają cenne nagrody – rower o wartości 1500 zł oraz bony pieniężne do zrealizowania w sklepie sportowym.
 
- W trakcie trwania zawodów uczestnicy, a także wszyscy chętni, będą mogli poznać bliżej policyjne służby – zaprezentują się bowiem policjanci z ogniwa ruchu drogowego, technik kryminalistyki, dzielnicowi, przewodnik psa służbowego z podopiecznym, policyjni antyterroryści oraz funkcjonariusze pełniący służbę na wodzie. Zobacz na czym polega nasza praca i zostań jednym z nas - informuje sierż.sztab. Jolanta Sorkowicz z KPP w Braniewie. 

Wszelkich dodatkowych informacji udziela oficer prasowy braniewskiej komendy – sierz.szt. Jolanta Sorkowicz (tel. 605 072 285).


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.