Ogłoszenie zablokowane

Ogłoszenia

Praca dla opiekunki osoby starszej

Miejsce zlecenia: okolice Oldenburg in Holstein

Poszukujemy opiekunki dla Pani Ireny (60 kg, 163 cm, II stopni opieki).

Pani choruje na nowotwór. Porusza się przy chodziku, ale często korzysta też z wózka inwalidzkiego.

Obowiązki:

Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w domu.

Dodatkowo pomoc przy codziennych czynnościach opiekuńczych, czuwanie w nocy przy Pani oraz jej transfer z wózka na łóżko.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka,

  • doświadczenie z osobami chorymi i starszymi

  • oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki

  • mile widziane referencje oraz prawo jazdy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie

  • legalne i stabilne zatrudnienie

  • wysokie zarobki (do 1500 euro netto miesięcznie)

  • darmowe wyżywienie w miejscu pracy

  • zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec

  • zdobycie cennego doświadczenia w opiece

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 2887

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 2887, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210

 www.opiekunka.gowork.pl

5 000,00
786196934

Lipowa 32, lok. 210, Białystok