Ogłoszenie zablokowane

Ogłoszenia

Praca w roli opiekunki dla Pani Leonie

Pani Leonie choruje na silną demencję, jest rozkojarzona oraz często zapomina o podstawowych czynnościach. Seniorka jest osobą mobilną, sama się porusza i wykonuje większość czynności, trzeba tylko podopiecznej pomagać i ją wspierać.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będzie pomoc seniorce w ubieraniu się oraz rozbieraniu, przygotowywanie posiłków oraz pomoc podopiecznej w jedzeniu, czuwanie w nocy i w razie potrzeby wstawanie w nocy.

Dodatkowo opiekunka będzie prowadziła gospodarstwo domowe: sprzątanie, pranie oraz prasowanie, robienie zakupów.

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi, zaangażowania w wykonywaną pracę, brak nałogów.

Oferujemy:

- wyżywienie oraz zakwaterowanie (pokój z dostępem do Internetu)

- organizujemy przejazd do Niemiec i z powrotem

- legalne zatrudnienie, składki ZUS oraz ubezpieczenie

- wynagrodzenie w wysokości 1260 euro netto

- opiekę koordynatora podczas pobytu na zleceniu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 2531 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 2887, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210

5 000,00
786196934

Lipowa 32, lok. 210, Białystok