Ogłoszenie zablokowane

Ogłoszenia

Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla Pani Edith mieszkającej w okolicach Akwizgran.

Pani ma 84 lata i waży 65 kg. W domu chodzi przy balkoniku, na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Jest po wylewie, choruje na osteoporozę oraz cukrzycę. Cierpi na demencję przez co jest czasami rozkojarzona.

Obowiązki:

Głównie to pomoc przy prowadzeniu domu: sprzątanie, pranie, prasownie, gotowanie oraz pomoc w spożywaniu posiłków, robienie zakupów.

Oprócz tego kąpiele, pomoc Pani w ubieraniu i rozbieraniu oraz pomoc przy transferze.

Wymagania:

  • Kobieta z doświadczeniem;

  • Język na poziomie komunikatywnym;

  • Dobry stan zdrowia;

  • Brak nałogów.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy legalną pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, stawkę w wysokości 900 – 1110 euro miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7350, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210

5 000,00
786196934

Lipowa 32, lok. 210, Białystok