Regulamin

 

§ I Postanowienia ogólne, rejestracja konta

 1. Portal Telewizja Braniewo24 jest serwisem internetowym o charakterze informacyjno-publicystycznym i promocyjnym regionu warmińskiego, skupionego wokół wydarzeń związanych z powiatem braniewskim, wpisanym do rejestru dzienników i czasopism Sądu Okręgowego w Elblągu pod nr 281. Treści na nim prezentowane mogą być materiałami zarówno dziennikarskimi, promocyjnymi jak i reklamowymi.
 2. Właścicielem i wydawcą jest Firma F.H.U. Bran-Media  NIP 582-129-90-95 REGON 280232673 z siedzibą Pl. Piłsudskiego 2 14-500 Braniewo,  działająca na podstawie Wpisu w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Regulamin ten, określa zasady świadczenia usług drogą elektroniczną przez Wydawcę Portalu, na rzecz użytkowników, polegających na umożliwieniu przeglądania treści portalu, wysyłania artykułów, dodawania komentarzy oraz zamieszczania wpisów w katalogu firm i dodawania ogłoszeń.
 4. Przeglądanie portalu, wysyłanie artykułów, dodawanie komentarzy oraz zamieszczanie wpisów w katalogu firm i dodawanie ogłoszeń oznacza akceptację postanowień zawartych w regulaminie.
 5. Dostęp do treści portalu TVBraniewo24.pl oraz możliwość zamieszczania komentarzy, ogłoszeń i wysyłania artykułów (poprzez formularz) mają wszyscy użytkownicy z wyłączeniem osób ujętych w par. III pkt 7.
 6. Dodawanie wydarzeń oraz dodawanie firm do katalogu wiąże się z koniecznością rejestracji konta w serwisie,
 7. Rejestracja w Serwisie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Aby zarejestrować nowe konto w Serwisie, należy podać imię i nazwisko, nazwę użytkownika, hasło zabezpieczające dostęp do konta, adres email.
 9. Adres email nie będzie widoczny dla innych Użytkowników.
 10. Podanie danych osobowych w profilu Użytkownika jest dobrowolne i nie wiąże się z udostępnieniem danych osobom trzecim. Dane te gromadzone są wyłącznie na potrzeby serwisu i nie będą w żaden inny sposób przetwarzane przez wydawcę z zastrzeżeniem par. III pkt 3.

 

§ II Przesyłanie artykułów za pomocą formularzy: "Napisz do nas", "Dodaj artykuł"

 1. Wysyłając artykuł użytkownik oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem oraz zgadza się na bezpłatne opublikowanie treści w serwisie TvBraniewo24.pl.
 2. Redakcja przyjmuje do publikacji tylko artykuły podpisane imieniem i nazwiskiem
 3. Wysyłając artykuł użytkownik oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem oraz zgadza się na bezpłatne opublikowanie treści w serwisie TvBraniewo24.pl.
 4. Zabrania się umieszczania materiałów niezgodnych z polskim prawem, nawołujących do łamania prawa, przemocy, zawierających wulgaryzmy itp.
 5. Zabrania się umieszczania materiałów noszących znamiona agitacji politycznej bądź będące reklamą produktów, usług lub innych witryn internetowych.
 6. Wysyłając treści użytkownik oświadcza, że posiada do nich prawa autorskie wynikające z ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
 7. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do redagowania artykułów oraz obróbki zdjęć i filmów.
 8. Materiały wysłane przez użytkownika trafiają do redakcji, która je zatwierdza lub odrzuca.
 9. Redakcja nie ma obowiązku umieszczania wszystkich treści przesłanych poprzez formularze.
 10. Wysłanie informacji oznacza jednocześnie zgodę na ich publikację.

 

 §  III Zamieszczanie komentarzy

 1. Użytkownicy portalu TVBraniewo24 publikują swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność.
 2. Osoby zamieszczające wypowiedzi, naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, powinny liczyć się z tym, że mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 3. Wydawca ma prawo przetwarzać dane osobowe Użytkownika w celu ustalenia jego odpowiedzialności, a także przekazać te dane odpowiednim organom ścigania.
 4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników treści naruszających dobra osobiste, naruszających zasady etyczne oraz propagujące przemoc i łamanie prawa.
 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu  TVBraniewo24 treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy zawierających odnośniki do innych stron www, w tym odnośniki do stron partii politycznych
 6. Opinie i uwagi do redakcji TVBraniewo24 należy kierować na adres redakcja@tvbraniewo24.pl. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
 7. Redakcja Portalu, zastrzega sobie prawo do usuwania treści,  jak również prawo do blokowania dostępu do treści w stosunku do osób notorycznie naruszających postanowienia regulaminu.
 8. Redakcja TVBraniewo24, zastrzega sobie prawo do wyłączenia możliwości komentowania artykułów w serwisie, bez podawania przyczyn takiego działania.
 9. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika treści wymienionych w pkt 4, osoba zainteresowana może zwrócić się do Wydawcy z wnioskiem o usunięcie komentarza za pośrednictwem: a) odnośnika przy danej treści (zgłoś administratorowi) b) za pomocą wniosku przesłanego pocztą tradycyjną,  Wniosek należy przesłać listem poleconym na adres: Bran-Media Pl.Pilsudskiego 2,  14-500 Braniewo. Pismo powinno zawierać : Dane osobowe zgłaszającego, tytuł artykułu lub tematu pod którym wnioskodawca stwierdził naruszenie pkt. 4 oraz informację z nr komentarza i datą jego publikacji. Wniosek zostanie rozpatrzony w terminie 7 dni roboczych od wpłynięcia zawiadomienia.

 

§  IV Umieszczanie informacji w "Kalendarzu wydarzeń"

 1. Kalendarz wydarzeń pełni funkcję informacyjno-promocyjną wydarzeń odbywających się na terenie powiatu braniewskiego.
 2. Możliwość dodawanie wydarzeń mają tylko zarejestrowani użytkownicy.
 3. Dodawanie wydarzeń jest bezpłatne za wyjątkiem przedsięwzięć o charakterze komercyjnym.
 4. Koszt umieszczenia w kalendarzu informacji o przedsięwzięciu komercyjnym wynosi 200 zł.
 5. Użytkownik w momencie dodawania wydarzenia do Kalendarza oświadcza, że treść wydarzenia jest zgodna z prawdą.
 6. Wydarzenia dodawane przez Użytkowników muszą zostać zatwierdzone przez Administratora, aby zostały opublikowane w Serwisie.
 7. Administrator zastrzega sobie prawo do akceptacji edycji, odrzucenia lub usunięcia wydarzenia bez podania przyczyny

 

 §  V Dodawanie ogłoszeń drobnych, komercyjnych oraz umieszczanie firm w katalogu

 1. Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść Ogłoszeń, Reklam i Wpisów w katalogu firm dodanych przez Użytkownika oraz szkody powstałe w wyniku korzystania z Serwisu.
 2. Użytkownik zamieszczający ogłoszenie oświadcza, że zamieszczone przez niego informacje są zgodna z prawdą. 
 3. Zamieszczenie ogłoszenia równoznaczne jest z akceptacją warunków zawartych w niniejszym Regulaminie.
 4. Reklamacje dotyczące płatności online można złożyć osobiście w siedzibie Wydawcy lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: reklama@tvbraniewo24.pl.
 5. Dane właściciela serwisu: F.H.U. Bran-Media, 14-500 Braniewo, pl. Piłsudskiego 2, NIP 582-129-90-95, tel. 531643044

Ogłoszenia bezpłatne

 • Oferta skierowana do osób prywatnych.
 • Ogłoszenia niekomercyjne ukazują się po akceptacji administratora.
 • Czas prezentacji: 14 dni.

Ogłoszenia premium dla firm

 • Oferta skierowana do firm i instytucji.
 • Ogłoszenia premium ukazują się automatycznie po dokonaniu płatności.
 • Czas prezentacji: 30 dni.
 • Ogłoszenia premium są wyróżnione i ukazują się na wielu podstronach serwisu
 • Opłata za ogłoszenie premium wynosi 9 zł + 23 %VAT (11,07 zł brutto)
 • Płatność SMS premium za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl
 • Zarejestrowani użytkownicy mogą dokonywać usuwać oraz dokonywać modyfikacji swoich ogłoszeń.

Dodawanie firmy do katalogu

 • Wpisu w katalogu firm może dokonać jedynie zarejestrowany użytkownik.
 • Umieszczenie wpisu firmy w katalogu jest płatne i wynosi 100 zł brutto
 • Płatność za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl
 • Wpis będzie prezentowany przez 12 miesięcy.

Informacja o płatnościach on-line

 • Płatności SMS, rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem realizowane są za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl.
 • Usługa działa tylko na terenie Polski i dla polskich operatorów - dostawca usługi SMS dla naszego serwisu współpracuje z operatorami: Orange, Play, Plus, T-Mobile (z wirtualnych Operatorów: Polsat Cyfrowy i Sferia S.A.).
 • Koszt wysłania SMS na numer 79624 (ogłoszenie premium) wynosi 9 zł + 23% VAT (11,07 zł brutto) 

 

§ VI Prawa autorskie

 1. Wszelkie prawa do zawartości  Portalu TVBraniewo24.pl są zastrzeżone.
 2. Żadna część serwisu nie może być w całości lub części kopiowana i ponownie publikowana oraz transmitowana bez uprzedniej zgody Wydawcy. 

 

§ VI Polityka prywatności

 1. Portal tvbraniewo24.pl dba o zachowanie najwyższych standardów ochrony prywatności Użytkowników. 
 2. Administratorzy portalu zapewniają ochronę dostępu do danych naszych użytkowników przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z art.23ust.1,pkt1,3i5 Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2002r.nr101,poz.926).
 3. W czasie wizyty na stronach naszego portalu, automatycznie zbierane są dane dotyczące odwiedzin, np. adres IP użytkownika, pozwalający ustalić skąd nastąpiło połączenie. Do tej grupy należą także dane dotyczące nazwy domeny, typu przeglądarki, typu systemu operacyjnego, itp.
 4. Podczas korzystania z formularzy kontaktowych zamieszczonych w portalu oraz kontaktu telefonicznego, poczty e-mail, itp., użytkownik przekazuje nam swoje dane osobowe, takie jak np. imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu itp.
 5. Administrator nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych Użytkowników innym osobom lub instytucjom.
 6. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.
 7. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.
 8. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
 9. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.
 10. Portal tvbraniewo24.pl może wykorzystywać pliki cookies, które służą do identyfikacji przeglądarki użytkownika podczas korzystania z naszej strony.
 11. Cookies nie zawierają żadnych danych osobowych. Portal używa plików cookies w celu spersonalizowania usług i treści do indywidualnych zainteresowań osób korzystających z serwisu. Cookies stanowią informację zapisywaną na serwerze z komputera użytkownika. Użytkownik posiada prawo zablokowania mechanizmu plików cookies w dowolnym momencie użytkowania portalu, może to jednak utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z niektórych usług w portalu.
 12. Każdy użytkownik Internetu może dostosować poziom ochrony przed ciasteczkami do swoich preferencji, w tym całkowicie zablokować możliwość pozostawiania plików cookies.Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach dostępne są na poniższych stronach: w przeglądarce Operaw przeglądarce Firefoxw przeglądarce Chromew przeglądarce Internet Explorerw przeglądarce Safarii. Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.
 13. Portal TVBraniewo24.pl zastrzega sobie prawo do organizowania konkursów dla osób odwiedzających strony portalu. W przypadkach, o których mówią zasady polityki prywatności w naszym serwisie, dane kontaktowe mogą być wykorzystywane w celach konkursowych - np. do kontaktu z laureatami konkursu w celu powiadomienia o wygranej. Osoby biorące udział w konkursach wyrażają zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska w przypadku, kiedy zostają laureatami konkursów.
 14. Portal może przeprowadzać na swoich stronach sondaże i ankiety oraz instalować panele do badania preferencji użytkowników i oglądalności poszczególnych sekcji portalu. Zebrane dane posłużą do ogólnego sformułowania preferencji osób odwiedzających serwis.
 15. Informację o zmianie danych użytkownik może wysłać na adres e-mail redakcja@tvbraniewo24.pl
 16. Nasze bazy danych są zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.
 17. Serwis może zawierać odnośniki do innych stron. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Niniejsza polityka prywatności dotyczy wyłącznie Serwisu.
 18. Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.
 19. Firma zbierająca dane: F.H.U. Bran-Media, pl. Piłsudskiego 2 14-500 Braniewo, Polska.
 20. W razie pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w zakładce "kontakt".

 

§ VII Postanowienia końcowe

 1. Wydawca zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w każdej chwili i bez konieczności uzasadniania przyczyny.
 2. W przypadku dokonania zmian w Regulaminie, Wydawca poinformuje o tym niezwłocznie Użytkowników poprzez publikację jednolitego tekstu Regulaminu na stronie internetowej www.tvbraniewo24.pl
 3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie, w szczególności do składania oświadczeń woli w postaci elektronicznej, stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz innych ustaw, w szczególności ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 4. Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania.