Strażacy dostarczają maseczki dla samorządów

Strażacy dostarczają maseczki dla samorządów fot. PSP w Braniewie
Strażacy z komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie przy wsparciu strażaków – ochotników dostarczyli maseczki ochronne do miast i gmin powiatu braniewskiego.

Agencja Rezerw Strategicznych skierowała do wytypowanych jednostek organizacyjnych PSP transporty maseczek, które po odbiorze przez komendy Państwowej Straży Pożarnej trafią do samorządów.  Na Warmię i Mazury trafi prawie 6 milionów maseczek chirurgicznych trzywarstwowych. Każdy z mieszkańców ma otrzymać po 4 maseczki. 

Jak poinformował bryg.Ireneusz Ścibiorek pełniący obowiązki komendanta powiatowego w Braniewie, w poniedziałek, 8 marca cały transport tj. 164 tys. maseczek trafił do miast i gmin na terenie powiatu braniewskiego. Sposób przekazywania mieszkańcom, poszczególne gminy będą ustalać indywidualnie, informując jednocześnie o możliwości zaopatrzenia się w maseczki. 

Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (19)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Monika
17.04.2021, 11:14
Monika
Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia : http://panieonline.pl/monika30
Rebus
22.03.2021, 9:02
Rebus
Maseczki z plastiku prawdopodobnie z recyklingu butelek PET .