Jubileusz Elewarr w Braniewie - piknik rodzinny i koncerty

fot. Organizator
Przy dźwiękach takich gwiazd jak: Gesek, Contra Mundum, Mateusz Ziółko i Golec uOrkiestra mieszkańcy Braniewa będą mogli świętować 31-lecie istnienia spółki Elewarr. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę (3.06.2023) w amfiteatrze miejskim w Braniewie.

W tym roku Spółka świętuje 31 lat współpracy z rolnikami. Elewarr sp. z o.o. jest stabilnym, wiarygodnymi i lojalnym partnerem zarówno dla producentów rolnych jak i dużych firm produkcyjnych i handlowych. Spółka Elewarr skupuje jedynie polskie produkty rolne od polskich rolników.

 

Podczas powstawania projektu Spichlerz Północy w 2021 r., Elewarr złożył obietnicę lokalnym rolnikom, że Spółka rozpocznie realizację projektu Spichlerz Północy od magazynu w Braniewie i zmodernizuje oraz rozbuduje obiekt do tegorocznych, aktualnie ta obietnica jest spełniana! Inwestycja polega na kompleksowej rozbudowie powierzchni magazynowej do 10 000 ton i modernizacji elewatora w Braniewie. Jest to historyczna inwestycja dla Elewarr sp. z o.o., ponieważ dzięki temu przyczyni się do rozwoju lokalnego rolnictwa, utrzymania zdolności produkcyjnej i realizacji zadań w zakresie bezpieczeństwa żywnościowego Polski.

 

- Z tego względu tegoroczny Jubileusz Elewarr postanowiliśmy zorganizować w Braniewie! Już 3 czerwca (sobota) na scenie Amfiteatru Miejskiego im. Henryka Mrozińskiego usłyszymy takie gwiazdy jak: Gesek, Contra Mundum, Mateusz Ziółko i Golec uOrkiestra. Oprócz koncertów przy amfiteatrze o godzinie 14:00 odbędzie się piknik rodzinny a na nim, m.in.: kiełbaski z grilla, żurek, grochówka, dmuchańce dla dzieci, fotobudka, pokaz sprzętu wojskowego, stoiska Kół Gospodyń Wiejskich i wiele, wiele innych - informują organizatorzy wydarzenia. 

 

Impreza odbędzie się pod Patronatem Honorowym Ministra Aktywów Państwowych oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Partnerem Głównym Wydarzenia jest Krajowa Grupa Spożywcza S.A. Patronat medialny sprawuje TVP3 Olsztyn.

Informacja organizatora

Zdjęcia (1)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

denke
15.09.2023, 10:54
denke
Jeśli chodzi o fajne rozrywki dla grup, to polecam również tę strzelnicę w Krakowie - https://www.shootingcracow.com/ Tam raczej nie ma opcji, żeby było nudno. Przeciwnie, powinno być ciekawie.