Śmiertelny wypadek w Demitach. Nie żyje 19-latka

Śmiertelny wypadek w Demitach. Nie żyje 19-latka fot. PSP w Braniewie
Wczoraj(14.06) służby ratunkowe pracowały na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na terenie Gminy Płoskinia. Niestety, śmierć na miejscu poniosła 19-letnia kierująca, która w chwili zdarzenia podróżowała sama.

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek około 19.00 w miejscowości Demity.  Jak wynika ze wstępnych ustaleń,  podróżująca nissanem 19-letnia mieszkanka Gminy Braniewo straciła panowanie nad autem, które następnie zjechało z drogi i bokiem uderzyło w drzewo. Na miejsce wypadku skierowano trzy pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków – ochotników z jednostki OSP Płoskinia, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

- Jeszcze przed przyjazdem służb ratowniczych pierwszej pomocy udzielali poszkodowanej świadkowie zdarzenia. Kilkadziesiąt minut walki o życie młodej kobiety nie przyniosło pozytywnego rezultatu. Obecny na miejscu wypadku lekarz stwierdził zgon kierującej autem - informuje mł.bryg. Ireneusz Ścibiorek z PSP w Braniewie.

Na miejscu pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki i prokuratorem. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz policjanci będą szczegółowo wyjaśniać przyczyny tego zdarzenia.

Funkcjonariusze wciąż apelują o szczególną ostrożność i rozsądek za kierownicą !
 

  

Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (11)

Udostępnij:
Oceń: