Mali twardziele bez trudu pokonali ekstremalną trasę

Mali twardziele bez trudu pokonali ekstremalną trasę fot. Redakcja/ Galeria M.Gajowniczek
Takich tłumów w parku Miejskiego Ośrodka Sportu w Braniewie nie było od dawna. Wszystko za sprawą wyjątkowej imprezy sportowej przygotowanej z myślą o najmłodszych mieszkańcach Braniewa. 17 czerwca odbył się II ekstremalny bieg z przeszkodami o tytuł Małego Twardziela.

Po udanym ubiegłorocznym debiucie, druga edycja imprezy przyciągnęła dwa razy więcej uczestników. W niedzielne popołudnie na starcie stanęło 200 zawodników w wieku od 3 do 14 lat. 

Mali twardziele mieli do pokonania blisko 1,5 km trasę naszpikowaną ponad 20 przeszkodami. Uczestnicy przeskakiwali przez snopki siana, czołgali się pod opancerzonym  transporterem, pokonywali równoważnie, rampy i kilkumetrowe tunele. Jak na bieg ekstremalny przystało na trasie zawodów nie mogło zabraknąć piasku, wody i błota.

Na mecie na każdego uczestnika czekał medal i poczęstunek przy ognisku. W II biegu Braniewscy Mali Twardziele nie było przegranych. Liczyła się dobra zabawa, wspólnie spędzony czas na świeżym powietrzu i uśmiech goszczący na twarzach dzieci i rodziców.

Tegoroczna impreza odbyła się po raz drugi. Wydarzenie zorganizował Miejski Ośrodek Sportu Zatoka oraz Stowarzyszenie Sportowe Rim Tim Team.

Redakcja TVBraniewo24
II Bieg Braniewscy Mali Twardziele
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (194)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.