Jak szybko założyć sklep internetowy?

Zakładanie sklepu internetowego nie musi być żmudnym i czasochłonnym procesem. Nie ma także konieczności posiadania dużego kapitału na start. Jak to możliwe? Jako, że w Sieci dostępnych jest coraz więcej platform e-commerce, założenie sklepu online nie sprawia większych trudności. Wystarczy co miesiąc opłacać abonament w postaci niewysokich rat, aby mieć dostęp do kompleksowego oprogramowania i przyjemnej dla oka grafiki.

Za najtańsze i najprostsze do wdrożenia oprogramowanie uważa się właśnie platformy w formie dzierżawy w modelu SaaS. Wystarczy wykupić miesięczny abonament za kilkadziesiąt złotych, aby otrzymać dostęp do korzystania z w pełni skonfigurowanej platformy.

Jak szybko założyć sklep internetowy i to przy niedużych nakładach finansowych?

Założenie sklepu internetowego w szybki i prosty sposób stało się możliwe dzięki platformom e-commerce typu Sky-Shop.pl. Jest to wygodny i tani sposób na rozpoczęcie swojej przygody w e-biznesie nawet w przypadku nowopowstałych i małych firm, mających ograniczony budżet. Do wyboru są różne pakiety – zarówno podstawowy za kilkanaście złotych miesięcznie przy opłaceniu całego rocznego abonamentu z góry, jak i pakiet bardziej rozbudowany za kilkadziesiąt złotych czy też mocno zaawansowany dla prężnie rozwijających się e-sklepów. Nie trzeba martwić się przy tym zleceniem wykonania szaty graficznej czy też płaceniem dodatkowej kwoty za hosting.

Sklep internetowy w modelu SaaS znajduje się w chmurze, a za kwestię bezpieczeństwa odpowiada dostawca usługi. Ponadto wszelkie aktualizacje są wliczone w cenę abonamentu, a do dyspozycji mamy szereg najróżniejszych szablonów graficznych, dzięki czemu można w dowolnej chwili samodzielnie zmienić wygląd e-sklepu oraz dostosować go do swoich bieżących potrzeb. Założenie sklepu internetowego na platformie e-commerce to możliwość otrzymania gotowej do działania witryny i to niemalże od ręki. Jej obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna oraz prowadzona z poziomu panelu administracyjnego. Nie ma zatem konieczności kontaktowania się z informatykiem w celu dokonania jakichkolwiek zmian. Ponadto można liczyć na stały support, czyli wsparcie techniczne ekspertów.

Założenie sklepu internetowego na abonament pozwala na szybką integrację go z systemami płatności online, z firmami kurierskimi, paczkomatami, porównywarkami cen, hurtowniami i serwisami aukcyjnymi typu Allegro czy eBay. Platforma taka jak Sky-Shop.pl cały czas prężnie się rozwija i wdraża coraz to nowsze technologie. Zaletami sklepu internetowego w abonamencie są z pewnością niskie raty miesięczne, ciągły rozwój oprogramowania i aktualizowanie go na bieżąco, darmowe skórki graficzne oraz ciągle dochodzące nowe funkcjonalności i integracje.

Artykuł partnera
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.