Policja: Zero tolerancji dla pijanych kierowców!

  • 29 pażdziernika 2018, 11:35
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
Policja: Zero tolerancji dla pijanych kierowców! fot. archiwum redakcji
Policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego uczestnika ruchu. Mężczyzna jechał ulicami Braniewa mając w organizmie 1,2 promila alkoholu. Funkcjonariusze przypominają i podkreślają – nie ma tolerancji dla pijanych kierowców!

Podczas każdej służby policjanci,w trosce o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących, szczególną uwagę przywiązują do stanu trzeźwości kierowców. Pijani na naszych drogach stanowią realne zagrożenie dla każdego uczestnika ruchu. Dlatego niezwykle istotnym jest, by uniemożliwiać dalszą jazdę tak bardzo nieodpowiedzialnym kierowcom.

W miniony piątek (26.10) funkcjonariusze drogówki zatrzymali do kontroli w Braniewie nadjeżdżającego volkswagena. Policjanci ustalili, że prowadzący auto mężczyzna jechał mając 1,2 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy, a sprawą zajmą się teraz kryminalni. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Profesor Miodek
13.11.2018, 18:18
Profesor Miodek
I bardzo dobrze . Zabierac papiery dozywotnio , jak barany mozgu nie maja to i jezdzic nie powinni , bo skutki takich zachowan sa znane wszystkim.