Cztery wypadki w dwa dni

  • 27 grudnia 2018, 13:05
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w Braniewie
  • Na sygnale
Cztery wypadki w dwa dni fot. PSP w Braniewie
Braniewscy strażacy podczas wigilii oraz pierwszego dnia Świąt Bożego Narodzenia odnotowali łącznie cztery zdarzenia drogowe w których ranne zostały cztery osoby. Do wypadków z udziałem pojazdów osobowych doszło na drodze wojewódzkiej nr 504 i 507 oraz drodze szybkiego ruchu S22.

 24 grudnia strażacy z JRG PSP w Braniewie interweniowali przy zdarzeniu drogowym z udziałem BMW, które wypadło z drogi wojewódzkiej i dachowało. Nikt z podróżujących nie odniósł obrażeń. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi W 504 pomiędzy miejscowościami Stępień – Frombork. Kolejne zdarzenie odnotowano w pobliżu miejscowości Piotowiec gm. Pieniężno, gdzie osobowa KIA uderzyła w przydrożne drzewo. Na miejsce wypadku skierowano strażaków z JRG PSP w Braniewie oraz strażaków – ochotników z Pieniężna.

 

Do dwóch groźnych zdarzeń drogowych doszło w pierwszym dniu świąt tj. 25.12.  W pobliżu miejscowości Cieszęta gm. Pieniężno renault, którym podróżowały dwie osoby dorosłe oraz dziecko uderzył w przydrożne drzewo. Wszystkie osoby zostały przewiezione przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Na miejscu wypadku obecni byli strażacy PSP i OSP.

 

Do kolejnego wypadku z udziałem pojazdu osobowego oraz łosia doszło na prostym odcinku drogi S 22 pomiędzy węzłami drogowymi Braniewo Południe – Braniewo Północ. Auto osobowe, którym podróżowały trzy osoby (obywatele Federacji Rosyjskiej) uderzyło w łosia, który wybiegł na drogę. Zwierzę, które rozbiło całkowicie pojazd nie przeżyło wypadku. Kierująca pojazdem kobieta została ranna i zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Na miejsce wypadku skierowano dwa pojazdy ratownicze z JRG PSP w Braniewie.

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (15)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.