Zabrała cudze pieniądze z bankomatu – została ukarana

  • 17 kwietnia 2019, 11:33
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
Zabrała cudze pieniądze z bankomatu – została ukarana fot. pixabay.com
Pewna 32-latka przekonała się na własnej skórze, że chciwy dwa razy traci. Policjanci dotarli do niej po tym, jak zabrała cudze pieniądze z bankomatu. Wzbogacenie nie trwało jednak długo. Kobieta musiała nie tylko zwrócić skradzione 200 złotych. Została też ukarana przez policjantów za popełnione wykroczenie mandatem w takiej samej kwocie.

Pod koniec marca 2019 r. policjanci zostali powiadomieni o kradzieży pieniędzy. Z relacji zgłaszającego wynikało,że w tym dniu próbował wypłacić 200 złotych z bankomatu. Po wpisaniu kodu PIN wyświetlił się pewien komunikat, który mężczyzna źle zinterpretował sądząc, że kwota nie zostanie wypłacona. Odebrał więc kartę i odszedł. Jeszcze tego samego dnia zorientował się, że do transakcji finalnie doszło, pieniądze jednak trafiły w cudze ręce. Postanowił więc powiadomić policjantów.

Funkcjonariusze pracujący nad sprawą ustalili, że tuż po tym jak pokrzywdzony odszedł od bankomatu przy urządzeniu zjawiła się pewna kobieta. Policjanci ustalili jej personalia i zapukali do jej drzwi. 32-latka nie kwestionowała swojej winy. Przyznała, że zabrała z bankomatu wypłacone 200 złotych. Kobieta nie tylko zwróciła pieniądze – za popełnione wykroczenie została ukarana także 200-złotowym mandatem.

Informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
19.04.2019, 17:22
Ja
A niby za co??? A komu miała oddać te pieniądze, głupota podchodzisz do bankomatu widzisz ze kasa leży i co masz zostawić czy co,
Ty
23.04.2019, 9:04
Ty
Oczywiście, że zostawić. Wtedy pieniądze po 30 sekundach są zabierane przez bankomat i wracają na konto ;)